فرمانده قرارگاه عملیاتی مدیریت کرونا در استان خبر داد

برگزاری نماز عید فطر در فضای باز مساجد خوزستان / ممنوعیت دید و بازدید

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۳ ب٫ظ
برگزاری نماز عید فطر در فضای باز مساجد خوزستان / ممنوعیت دید و بازدید   فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: نماز عید فطر در استان خوزستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز مساجد اقامه خواهد شد. ولی‌اله حیاتی در حاشیه جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا در خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نماز عید فطر در استان خوزستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی […]

 

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: نماز عید فطر در استان خوزستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز مساجد اقامه خواهد شد.

ولی‌اله حیاتی در حاشیه جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا در خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نماز عید فطر در استان خوزستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای باز مساجد اقامه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: خرید و دید و بازدیدهای عید فطر ممنوع است. با توجه به شرایط شیوع کرونا در خوزستان، از مردم تقاضا می‌کنیم امسال عید فطر را متفاوت برگزار کنند.  فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با تاکید بر لزوم پرهیز از شرکت در تجمعات و دید و بازدیدهای عید، بیان کرد: این کارها به زمان دیگر و پس از گذشتن از شرایط کرونا موکول شود. 

وی افزود: علاوه بر ورودی‌ها و خروجی‌های استان، در ۱۵ شهر محدودیت تردد اعمال و از ورود خودروهای با پلاک غیر بومی و خروج خودروهای با پلاک بومی جلوگیری می‌شود.

حیاتی بیان کرد: محدودیت‌های تردد شبانه نیز به قوت خود باقی است. همچنین تیم‌های نظارتی این قرارگاه رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به جد دنبال می‌کنند.

وی افزود: تاکنون به بیش از ۳۰ دستگاه اجرایی که در رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعلل داشته‌اند، تذکر کتبی داده شده است و این نظارت‌ها همچنان ادامه دارد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: در ایام عید فطر همه آرامستان‌های خوزستان نیز مسدود خواهند بود.

به گزارش کشاورزی پرس به نقل از ایسنا


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار