عیدی دو عضو شورای شهر اهواز به اصحاب رسانه خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۴۵ ب٫ظ
عیدی دو عضو شورای شهر اهواز به اصحاب رسانه خوزستان باتوجه به اینکه محمد جعفر فلسفی از پیشکسوتان رسانه در خوزستان است، از وی خواهانیم با رضایت به خبرنگار مذکور موجب شود عبدالزهرا سنواتی نیز به این رسم حسنه بپیوندد و قبل از عید سعید فطر این خبر را به جامعه رسانه استان خوزستان بعنوان عیدی هدیه کنند.

 علی رغم تاکید موکد و چندین ساله استانداران سابق و کنونی خوزستان مبنی بر عدم شکایت ارگانها، نهادها و… از رسانه ها، طی ماههای گذشته عبدالزهرا سنواتی و محمد جعفر فلسفی دو عضو شورای اسلامی شهر اهواز از حجت الاسلام علی لاری زاده مدیر خبرگزاری فارس در خوزستان اقدام به شکایت کرده اند که این پرونده در حال حاضر در دادگاه ویژه روحانیت در جریان است.

 

باتوجه به اینکه محمد جعفر فلسفی از پیشکسوتان رسانه در خوزستان است، از وی خواهانیم با رضایت به خبرنگار مذکور موجب شود عبدالزهرا سنواتی نیز به این رسم حسنه بپیوندد و قبل از عید سعید فطر این خبر را به جامعه رسانه استان خوزستان بعنوان عیدی هدیه کنند.

 

لازم به ذکر است حجت الاسلام لاری زاده یکی از خبرنگان متعهد استان خوزستان است که طی دهه گذشته با به تحریر درآوردن مشکلات استان باعث حل و فصل شدن برخی از آنان شده است.

به گزارش هورنیوز،


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار