پیام تبریک شهردار اهواز به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۸:۱۲ ب٫ظ
پیام تبریک شهردار اهواز به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر بسم الله الرحمن الرحیم عید سعید فطر روز یکی شدن دلهای مومنان، مهرورزی به یکدیگر، فراموش کردن کینه و کدورت ها و روز پاک شدن از هر پلیدی و پلشتی است. خداوند را شاکریم که امسال در این عید بزرگ، که وجه اشتراک همه مسلمانان و نوعی نماد وحدت و همدلی امت اسلام است، توفیق […]

بسم الله الرحمن الرحیم

عید سعید فطر روز یکی شدن دلهای مومنان، مهرورزی به یکدیگر، فراموش کردن کینه و کدورت ها و روز پاک شدن از هر پلیدی و پلشتی است.

خداوند را شاکریم که امسال در این عید بزرگ، که وجه اشتراک همه مسلمانان و نوعی نماد وحدت و همدلی امت اسلام است، توفیق خدمتگزاری به مردم ولایت مدار اهواز را داریم .

هرچند در رمضان این سال، به دلیل بروز بیماری کورنا امکان برگزاری سنت های دیرینه صله ارحام و اجتماعات مذهبی فراهم نبود ، اما امیدواریم بتوانیم در کمال همدلی و خلوص و با رعایت اصول پیشگیری و حفظ فاصله اجتماعی مراسم نماز عید سعید فطر را برگزار نماییم تا به شکرانه ی این عید عزیز محو و نابودی ویروس کرونا و شفای بیماران را از درگاه باری تعالی طلب کنیم.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران، به نمایندگی از همکارانم در مجموعه شهرداری اهواز ، فرارسیدن عید سعید فطر را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری و هموطنان عزیز به ویژه مردم متدین و شریف اهواز تبریک عرض می نمایم .

امید که بتوانیم در انجام وظایف خود، رضایت خداوند متعال و همشهریان محترم را جلب نماییم.

ابراهیم نوشادی
شهردار اهواز


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار