پیام مدیرعامل به مناسبت گرامی داشت روز ارتباطات و روابط عمومی

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۶ ق٫ظ
پیام مدیرعامل به مناسبت گرامی داشت روز ارتباطات و روابط عمومی بنام خداوند بخشنده و مهربان روابط‌ عمومی آمیزه‌ای از اخلاق، علم و هنر است. ارتباطی عمیق،‌ صمیمی و پر از عشق و محبت؛ ویژگی فعالان این حوزه، اخلاق در مواجهه، علم در بکارگیری کلمات و هنر در بیان و معاشرت است.   روابط‌ عمومی بستر انتقال و دریافت پیام، آینه‌ی تمام قد سازمان و اصلی […]
بنام خداوند بخشنده و مهربان
روابط‌ عمومی آمیزه‌ای از اخلاق، علم و هنر است. ارتباطی عمیق،‌ صمیمی و پر از عشق و محبت؛ ویژگی فعالان این حوزه، اخلاق در مواجهه، علم در بکارگیری کلمات و هنر در بیان و معاشرت است.
 
روابط‌ عمومی بستر انتقال و دریافت پیام، آینه‌ی تمام قد سازمان و اصلی ترین حلقه ارتباط میان مدیران و کارکنان است. جایی برای شنیده شدن، جایی برای گفتن بدون دغدغه‌ی خواسته‌ها و جایی برای آرام شدن. می‌خواهی از روابط‌ عمومی بیشتر بدانی جایی قدم بگذار که صفا، صمیمت، صداقت،‌ دوستی، مهربانی،‌ همدلی و هم‌ زبانی موج می‌زند.
 
۲۷ اردیبهشت ماه هر سال بهانه‌ ایست برای اینکه بدانیم،‌ کسانی کنارمان هستند که با چشم دل دنیا را می‌بینند و با تکیه بر قلبشان تصمیم می‌گیرند.
 
اینجانب این روز خجسته را خدمت فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی در سراسر کشور،  به ویژه کارکنان تلاشگر مجموعه فولاد خوزستان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی و موفقیت همگان را آرزومندم.
 
 
و من الله التوفیق
امین ابراهیمی

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار