فولاد اکسین به عنوان شرکت برتر کشور در تحقق شعار جهش تولید معرفی شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۹ ق٫ظ
فولاد اکسین به عنوان شرکت برتر کشور در تحقق شعار جهش تولید معرفی شد  عصر روز دوشنبه ۳ اردیبهشت همایش تقدیر و تجلیل از شرکت های برترِ تحقق بخش شعار سال جهش تولید با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونین آن وزارتخانه و مدیران عامل هلدینگ و صندوق های بازنشستگی در تالار مجموعه تلاش تهران برگزار گردید. در این همایش که با هدف معرفی و تقدیر […]

 عصر روز دوشنبه ۳ اردیبهشت همایش تقدیر و تجلیل از شرکت های برترِ تحقق بخش شعار سال جهش تولید با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونین آن وزارتخانه و مدیران عامل هلدینگ و صندوق های بازنشستگی در تالار مجموعه تلاش تهران برگزار گردید.

در این همایش که با هدف معرفی و تقدیر از شرکت‌هایی که در سال ۱۳۹۹ با افزایش تولید و بهره وری به رشد و شکوفایی رسیدند، برگزار گردید، شرکت فولاد اکسین خوزستان به عنوان شرکت برتر در تحقق جهش تولید معرفی و تندیس این همایش به سرپرست مدیریت عامل این شرکت اهدا شد.

لازم بذکر است، فولاد اکسین خوزستان در سال ۱۳۹۹ با شکستن رکورد ۱۱ ساله خود، بیش ۷۳۶ هزار تن انواع ورق های فولادی را تولید کرد. این شرکت با تولید بیش از ۴۰۰ هزار تن انواع ورق های فولادی در ساخت خط لوله و مخازن طرح عظیم انتقال نفت گوره به جاسک نقش به سزایی ایفا کرد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار