مناطق نفتخیز جنوب از ۸ فرصت سرمایه‌گذاری در تاسیسات فرآورش سیار نفت رونمایی کرد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۸ ق٫ظ
مناطق نفتخیز جنوب از ۸ فرصت سرمایه‌گذاری در تاسیسات فرآورش سیار نفت رونمایی کرد شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در رویداد بهم رسانی عرضه و تقاضای فناوری فرآورش و نمکزدایی نفت خام، از ۸ فرصت سرمایه‌گذاری در تاسیسات فرآورش سیار نفت برای سرمایه‌گذاران و شرکت‌های دانش‌بنیان رونمایی کرد. این رونمایی در رویدادی که به همین منظور توسط پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت و با حضور سرپرست این پارک و مدیران […]

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در رویداد بهم رسانی عرضه و تقاضای فناوری فرآورش و نمکزدایی نفت خام، از ۸ فرصت سرمایه‌گذاری در تاسیسات فرآورش سیار نفت برای سرمایه‌گذاران و شرکت‌های دانش‌بنیان رونمایی کرد.

این رونمایی در رویدادی که به همین منظور توسط پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت و با حضور سرپرست این پارک و مدیران ارشد وزارت نفت، شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و همچنین شرکت‌های توانمند و دانش‌بنیان علاقمند به پروژه‌های تأسیسات فرآورش سیار نفت روز سه‌شنبه چهارم خردادماه به صورت حضوری و برخط برگزار شد، صورت پذیرفت.

در این رویداد، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، خرید خدمات، تامین، نصب، راه اندازی، راهبری، تعمیرات و نگهداری ۸ مجموعه فرآورشی سیار در مخازن نفتی اهواز، مسجدسلیمان، رگ‌سفید، کوپال و رامشیر مجموعاً به ظرفیت ۲۲۰ هزار بشکه را به شرکت‌های علاقمند معرفی کرد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار