مدیرکل امور عشایر استان خوزستان بیان کرد؛

اختصاص ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به زنجیره گوشت قرمز عشایر خوزستان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۰ ب٫ظ
اختصاص ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به زنجیره گوشت قرمز عشایر خوزستان اندیمشک- مدیرکل امور عشایر استان خوزستان گفت: تسهیلات بانکی به میزان ۵۰ میلیارد ریال به زنجیره گوشت قرمز عشایر این استان اختصاص یافته است.

سید هدایت الله موسوی اظهار کرد: عشایر نقش مهمی در تولید گوشت قرمز مورد نیاز بازار مصرف خوزستان دارند.

وی، توجه به تأمین چرخه تولید گوشت قرمز را در خوزستان ضروری دانست و افزود: در سال جاری تسهیلات بانکی به میزان ۵۰ میلیارد ریال به زنجیره گوشت قرمز عشایر خوزستان اختصاص داده شد.

مدیرکل امور عشایر استان خوزستان با بیان اینکه تاکنون ۱۹ میلیارد ریال از اعتبارات تسهیلات بانکی جذب و در اختیار عشایر استان خوزستان قرار گرفته است، تصریح کرد: عشایر این استان بازوی پرتوان اقتصاد مقاومتی کشور هستند.

وی گفت: باقی‌مانده اعتبارات در حوزه عشایر به زودی و با پیگیری‌های انجام شده جذب و تا پایان سال جاری به صورت کامل در اختیار عشایر استان خوزستان قرار داده می‌شود.

موسوی به جذب ۱۹۰ میلیارد ریال اعتبار برای تأمین علوفه و تکمیل زنجیره گوشت قرمز به عشایر استان خوزستان اشاره کرد و افزود: جذب ۵۰ میلیارد ریال از این اعتبارات نیز نهایی شده است.

وی با بیان اینکه اعتبارات مذکور از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی جذب شده است، عنوان کرد: مراحل جذب و تأمین اعتبارات آرد و علوفه مورد نیاز عشایر استان خوزستان نیز در حال انجام است.

مدیرکل امور عشایر استان خوزستان با اشاره به نقش و جایگاه برجسته عشایر در عرصه تولید و خودکفایی ملی، تصریح کرد: برای تأمین نیازهای عشایر استان خوزستان همه امکانات موجود بسیج شدند.

گزارش کشاورزی پرس منبع خبرنگار مهر.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار