معاون بهره برداری شرکت خمیرمایه و الکل رازی منصوب شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۲ ق٫ظ
معاون بهره برداری شرکت خمیرمایه و الکل رازی منصوب شد طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت خمیرمایه و الکل رازی، پژمان چهرازی به عنوان معاون بهره‌برداری این شرکت منصوب‌ شد.

 مدیرعامل شرکت خمیرمایه و الکل رازی در مراسم معارفه معاون جدید بهره برداری که شنبه هشتم خردادماه با حضور مدیران و معاونین این شرکت برگزار شد، گفت: پژمان چهرازی از مدیران باتجربه و باانگیزه صنعت‌ بزرگ توسعه نیشکر است که تجارب ارزنده‌ای در کارنامه مدیریتی خود دارد.

شهرام فرحمند با تاکید بر دستیابی به اهداف و ارتقای تولید در این شرکت افزود: در سالی که به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی نامگذاری شده، امید است با حضور نیروهای خلاق و کوشا شاهد هم‌افزایی بیشتر در امر تولید باشیم.

در این مراسم، معاون جدید بهره‌برداری شرکت خمیرمایه و الکل رازی گفت: در کنار سایر همکاران تلاشگر، توان و دانش خود را برای بهبود تولید و پیشبرد اهداف شرکت به کار خواهد بست.

چهرازی اظهار امیدواری کرد که همه کارکنان یکدل و همصدا در محیطی با نشاط و سلامت در راستای نیل به اهداف شرکت قدم بردارند.

پژمان چهرازی از چهره های ممتاز صنعت نیشکر است که در همایش های علمی در سطح استانی و منطقه حائز رتبه های برتر شده است.

شرکت خمیرمایه و الکل رازی از شرکت های توسعه نیشکر و صنایع جانبی است که تولید اتانول و خمیرمایه با بهره‌گیری از فناوری روز دنیا انجام می شود و زمینه اشتغال‌زایی ۵۰۰ نفر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم را فراهم کرده است. این شرکت در ۳۰ کیلومتری جنوب اهواز واقع شده است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار