آشنایی با سند تک برگی اراضی زراعی و باغی در امیدیه

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۲ ق٫ظ
آشنایی با سند تک برگی اراضی زراعی و باغی در امیدیه کارگاه آموزشی آشنایی با تک برگی کردن اسناد زراعی و باغی در امیدیه برگزار شد.  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان امیدیه گفت: با توجه به مزایای تک برگی کردن اسناد ،ترویج شهرستان با همکاری کارشناسان امور اراضی اقدام به برگزاری یک کارگاه آموزشی تحت عنوان آشنایی با تک برگی کردن اسناد زراعی و باغی کرده است. […]

کارگاه آموزشی آشنایی با تک برگی کردن اسناد زراعی و باغی در امیدیه برگزار شد.

 مدیر جهاد کشاورزی شهرستان امیدیه گفت: با توجه به مزایای تک برگی کردن اسناد ،ترویج شهرستان با همکاری کارشناسان امور اراضی اقدام به برگزاری یک کارگاه آموزشی تحت عنوان آشنایی با تک برگی کردن اسناد زراعی و باغی کرده است.

سید داود علوی فرد افزود: صدور اسناد تک‌برگی، گام مهمی در افزایش دقت برای شناسایی املاک و احراز ارتباط املاک با یکدیگر است ولی استقبال و گرایش مردم به سمت دریافت اسناد تک‌برگی نیازمند فرهنگ‌سازی و مستلزم آگاهی از مزایای آن است.

وی با بیان اینکه سند رسمی، مهمتر و معتبرتر از قولنامه و سند عادی است تصریح نمود: دوره آموزشی آشنایی با تک برگی کردن اسناد زراعی و باغی در مرکز جهاد کشاورزی آسیاب با حضور۱۶ نفر از کشاورزان ،کارشناسان امور اراضی به مدت یک روز برگزار شد.

علوی فرد با اشاره به مزایای اسناد تک‌برگی اظهار داشت: امکان جعل در این اسناد صفر بوده، موقعیت دقیق محل را نشان می‌دهد و امکان صدور سند مجدد برای آن محل به هیچ وجه وجود ندارد که از

این طریق، جلوی فساد نیز گرفته می‌شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار