یک کارشناس مسائل شهری:

کار امروز را به فردا موکول نکنیم/ لزوم ایجاد امکانات رفاهی و خدماتی در کلانشهر اهواز

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۹ ق٫ظ
کار امروز را به فردا موکول نکنیم/ لزوم ایجاد امکانات رفاهی و خدماتی در کلانشهر اهواز حسین زیدوندی بر ضرورت ایجاد شهری زیبا، پویا و دل انگیز تاکید کرد و گفت: از معضلات و بحران های شهر اهواز نباید غافل شد و امروز این شهر بیش از هر چیزی نیاز به خدمتی اساسی و اصولی دارد. وی با بیان اینکه ظرفیت چشم گیر جاذبه های گردشگری در کلانشهر اهواز را نادیده […]

حسین زیدوندی بر ضرورت ایجاد شهری زیبا، پویا و دل انگیز تاکید کرد و گفت: از معضلات و بحران های شهر اهواز نباید غافل شد و امروز این شهر بیش از هر چیزی نیاز به خدمتی اساسی و اصولی دارد.

وی با بیان اینکه ظرفیت چشم گیر جاذبه های گردشگری در کلانشهر اهواز را نادیده نگیریم، افزود: این ظرفیت می تواند هزاران گردشگر از اقصی نقاط جهان را به سمت خود بکشاند و آسایش و رفاه و امید و نشاط زندگی را به مردم کلانشهر اهواز هدیه دهد.

این کارشناس مسائل شهری با تاکید بر تصویب مقررات لازم جهت اراضی غیرمحصور شهری از نظر بهداشت و آسایش عمومی و عمران و زیبایی شهر، گفت: ظاهر فعلی شهر اهواز سنخیتی با مرکز و کلانشهر بودن ندارد که این معضل نیز متوجه شورای شهر و در نتیجه آن شهرداری است.

زیدوندی تصریح کرد: کوچکترین کم‌کاری در اجرای امور و توسعه شهری می‌تواند منجر به تشدید مشکلات شود. بنابراین می توان با برنامه ریزی بهتر و علمی و با انگیزه ای مضاعف از مقطع فعلی حساس فعلی عبور کرد.

وی بابیان اینکه مشکلات امروز را به فردا سپردن راه برون رفت از حلشان است، یادآور شد: هنر ما این است که تهدید را به فرصت تبدیل کنیم و شرایط را به گونه ای تغییر دهیم که حرکت های پخته و سنجیده ای صورت بگیرد و رضایتی نسبی میان شهروندان ایجاد شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار