رئیس شورای ائتلاف ‌خوزستان: مردم ‌۸ سال از “بی‌تدبیری و ناکارآمدی” رنج بردند /”رئیسی” ‌ ‌امید را به کشور تزریق می‌کند.

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۹ ب٫ظ
رئیس شورای ائتلاف ‌خوزستان: مردم ‌۸ سال از “بی‌تدبیری و ناکارآمدی” رنج بردند /”رئیسی” ‌ ‌امید را به کشور تزریق می‌کند. رئیس شورای ائتلاف ‌خوزستان با بیان اینکه مردم ‌۸ سال از “بی‌تدبیری و ناکارآمدی” رنج بردند، گفت:‌”رئیسی” ‌ ‌امید را به کشور تزریق می‌کند.

ناصر سودانی رئیس شورای ائتلاف اصولگرایان خوزستان در مراسم رسمی افتتاح ستاد مرکزی ایران قوی در  ۱۴۰۰ اظهار داشت: انتخابات در کشور ما همواره مهم و اثرگزار بوده و مردم با حضور موثر خود توانستند کشور را نجات دهند.

وی افزود: کشور ایران با وجود ظرفیت‌های بالا، اکنون پس از ۸ سال بی تدبیری و ناکارآمد بسیاری از فرصت‌های داخلی و حتی خارجی را از دست داده و متاسفانه در بسیاری از شاخص‌های اقتصادی اکنون وضعیت مطلوبی ندارد.

سودانی بیان داشت: غفلت از فرصت‌های داخلی و دلخوش کردن به لبخند شیطان بزرگ در ۸ سال گذشته دشواری‌های زیادی برای مردم ایران ایجاد کرد. در شرایطی که می‌توانستیم با تجارت منطقه‌ای کشور را رشد دهیم، دست به سمت غرب و آمریکا دراز کردیم که آنها نیز با تحریم شدید پاسخ ما را دادند.

رئیس شورای ائتلاف ‌خوزستان بیان داشت: فساد در کشور به دلیل وجود مدیران ناسالم در کشور شیوع پیدا کرده و این سبب شده مردم از این دولت امید، ناامید شوند.

سودانی تاکید کرد: ‌ایران دارای سرداران و ظرفیت های مثل شهید سلیمانی دارد که همه معادلات دنیا را بهم زده ‌و داعش که محصول آمریکا بود را از بین می برد و نیاز به این روحیه داریم.

وی به کارنامه روشن آیت الله رئیسی اشاره و گفت: آیت‌الله رئیسی فردی اصلح و دارای کارنامه روشن است و در مقاطع مختلف توانمندی خود را نشان داده ‌و به ویژه روحیه فساد ستیز ایشان می‌تواند امروز دوباره امید را به کشور تزریق کند.

علیرضا عالیپور مسئول ستاد مرکزی ایران قوی در ۱۴۰۰ در خوزستان در ابتدای این مراسم تاکید کرد: کمیته های تخصصی این ستاد با هدف دعوت آحاد مردم به مشارکت و انتخاب اصلح تشکیل و در شهرها نیز ستاد تشکیل شده است.

وی افزود: این ستاد با حضور نیروهای ارزشی و مومن به انقلاب تشکیل شده است که براساس تکلیف و کمک به افزایش مشارکت دورهم جمع شده ایم و معتقدیم در مقطع فعلی بهترین پاسخ به دشمن افزایش مشارکت و حضور در پای صندوق رای است.

عالیپور تاکید کرد: دولتی با میزان مشارکت بالا، می تواند راحتر به پیشرفت ایران کمک می کند و امروز همه آحاد جامعه که دلسوز کشور هستند باید در سر صندوق رای در ۲۸ خردادماه حاضر شوند.

وی ادامه داد: آیت الله رئیسی ۱۹ خرداد ماه به خوزستان سفر می کند و ستاد برای این حضور که آرزوی مردم است، تدارک ویژه دیده است که ضمن رعایت پروتکل بهداشتی، حضور پرشوری را داشته باشیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار