جام قهرمانی فوتسال پیشکسوتان نیشکر به تیم های دفتر مرکزی و نیشکر امام خمینی (ره) رسید

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۹ ق٫ظ
جام قهرمانی فوتسال پیشکسوتان نیشکر به تیم های دفتر مرکزی و نیشکر امام خمینی (ره) رسید این دوره از مسابقات فوتسال پیشکسوتان با حضور هفت تیم در دو رده سنی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار و در پایان از تیم‌های برتر تقدیر شد. در رده سنی ۴۰ تا ۴۵ سال، چهار تیم حضور داشتند و تیم فوتسال پیشکسوتان کشت و صنعت نیشکر امام خمینی (ره) فاتح جام قهرمانی شد و […]

این دوره از مسابقات فوتسال پیشکسوتان با حضور هفت تیم در دو رده سنی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار و در پایان از تیم‌های برتر تقدیر شد.

در رده سنی ۴۰ تا ۴۵ سال، چهار تیم حضور داشتند و تیم فوتسال پیشکسوتان کشت و صنعت نیشکر امام خمینی (ره) فاتح جام قهرمانی شد و تیم های کشت و صنعت نیشکر دهخدا و میرزا کوچک خان به ترتیب حائز مقام دوم و سوم شدند و جام اخلاق نیز به کشت و صنعت حکیم فارابی تعلق گرفت.

در مسابقات فوتسال رده سنی ۴۶ سال به بالا نیز تیم دفتر مرکزی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی قهرمان شد و تیم های کشت و صنعت سلمان فارسی و موسسه تحقیقات و آموزش توسعه نیشکر به ترتیب به مقام دوم و سوم رسیدند.

به گفته مسئولین ورزش شرکت سدادفام، مسابقات فوتسال پیشکسوتان شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در سطح بالایی برگزار شد و داورانی از لیگ برتر و دسته یک فوتسال ایران این دوره از مسابقات را داوری کردند.

شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در زمینه فوتسال پیشکسوتان از پتانسیل بالایی در سطح استان برخوردار است.

برگزاری سومین دوره لیگ فوتسال و جشنواره ورزشی کارکنان نیشکر در هفت رشته ورزشی از دیگر برنامه های ورزشی است که در هفته های آتی برگزار می شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار