پیش بینی تولید۵۴۰ تن گوشت مرغ در‌ مرغداری های رامهرمز

تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۵ ق٫ظ
پیش بینی تولید۵۴۰ تن گوشت مرغ در‌ مرغداری های رامهرمز   بیش از ۳۳۲ هزار قطعه جوجه ریزی در رامهرمز صورت گرفته است. به گزارش کشاورزی پرس به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان :مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رامهرمز با بیان اینکه این شهرستان یکی از قطبهای تولید  گوشت سفید در استان بوده که علاوه بر تامین نیاز مردم شهرستان ، تولید مازاد […]

 

بیش از ۳۳۲ هزار قطعه جوجه ریزی در رامهرمز صورت گرفته است.

به گزارش کشاورزی پرس به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان :مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رامهرمز با بیان اینکه این شهرستان یکی از قطبهای تولید  گوشت سفید در استان بوده که علاوه بر تامین نیاز مردم شهرستان ، تولید مازاد را به سایر شهرستانها نیز عرضه میکند گفت: در ۳۱ واحد مرغداری فعال شهرستان در سال گذشته۲ هزار  و ۷۶۶هزار قطعه جوجه ریزی  صورت گرفت که این تعداد در  ۱۰۴ بارتکرار و به طور متوسط ۵/۳ مرتبه جوجه ریزی به ازای هر واحد مرغداری بوده و ۴ هزار و‌۵۰۰ تن گوشت سفید تولید گردید.

مهرابی افزود : میزان جوجه ریزی در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ به میزان ۳۰درصد و نسبت به سال ۹۷ به میزان ۵۷ درصد افزایش آماری داشته است، که پیشرفت چشمگیری در استفاده از ظرفیت موجود واحدهای مرغداری به چشم می خورد.

وی ادامه داد: در دو ماهه ابتدای سال جاری نیز تعداد ۳۳۲ هزار و ۸۹۰ قطعه جوجه ریزی صورت گرفته که پیش بینی تولید ۵۴۰ تن گوشت سفید از این تعداد قطعه استحصال گردد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار