استاندار خوزستان تاکید کرد؛ فرمانداران اصل بی طرفی را در انتخابات رعایت کنند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۶ ق٫ظ
استاندار خوزستان تاکید کرد؛ فرمانداران اصل بی طرفی را در انتخابات رعایت کنند  نشست ستاد انتخابات استان روز دوشنبه به ریاست قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان و با حضور رضا نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان، اعضا و روسای کمیته های مختلف این ستاد و فرمانداران برگزار شد. استاندار خوزستان در این نشست با یادآوری کلام امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مبنی […]

 نشست ستاد انتخابات استان روز دوشنبه به ریاست قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان و با حضور رضا نجاتی معاون سیاسی اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان، اعضا و روسای کمیته های مختلف این ستاد و فرمانداران برگزار شد.

استاندار خوزستان در این نشست با یادآوری کلام امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مبنی بر میزان و حق الناس بودن رای ملت گفت: فرمانداران و مسوولان اجرایی انتخابات موظف هستند امانتدار خوبی باشند و از آرای مردم صیانت کنند.

سلیمانی یادآور شد: ما هیچگاه حتی در دوران دفاع مقدس و بمباران شهرها انتخابات را تعطیل نکردیم و این مهم نشاندهنده تعیین کنندگی آرای عمومی و تاثیر مردم بر سرنوشت خویش است.

وی تاکید کرد: فرمانداران مراقبت نمایند اصل بی طرفی مجریان انتخابات حتما رعایت شود و امیدواریم این انتخابات همچون گذشته با شرکت پرشور مردم برگزار شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار