رئیس کل دادگستری خوزستان:

نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر اساس نیاز‌های جامعه قوانین تصویب کنند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۴ ق٫ظ
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر اساس نیاز‌های جامعه قوانین تصویب کنند حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: نمایندگان مشکلات کمبود قوانین در خصوص برخی مسائل موجود در کشور را بیشتر مورد توجه قرار دهند و نگذارند بخش‌هایی از کشور از نبود قوانین و وجود قوانین قدیمی رنج ببرد. او افزود: ارتباط مجلس شورای اسلامی با دستگاه قضایی یکی از ظرفیت‌های مهمی است که می‌توان از […]

حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: نمایندگان مشکلات کمبود قوانین در خصوص برخی مسائل موجود در کشور را بیشتر مورد توجه قرار دهند و نگذارند بخش‌هایی از کشور از نبود قوانین و وجود قوانین قدیمی رنج ببرد.

او افزود: ارتباط مجلس شورای اسلامی با دستگاه قضایی یکی از ظرفیت‌های مهمی است که می‌توان از آن به نفع نظام و خدمت به مردم استفاده کرد و همگان را از آن بهره‌مند ساخت.

حجت الاسلام مرادی با بیان اینکه  برای ارائه طرح‌ها و لوایح و تصویب قوانین مورد نیاز دستگاه قضایی، نیاز به همفکری میان نمایندگان و مدیران قضایی است، تصریح کرد: به ویژه اینکه هم اکنون تعدادی از لوایح و طرح‌ها از جمله تسری فوق العاده خاص کارکنان اداری قوه قضائیه در کمیسیون قضایی مجلس مطرح شده و از نمایندگان محترم می‌خواهیم تا در تصویب این قوانین تسریع کنند.

رئیس کل دادگستری خوزستان بیان داشت: باتوجه به گستره فعالیت دستگاه قضایی در کشور و به ویژه در خوزستان که استانی وسیع و دارای حوزه‌های قضایی متعدد است، نمایندگان در لوایح بودجه سنواتی توجه ویژه به افزایش بودجه دستگاه قضایی استان داشته باشند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار