تاکید بر حضور پرشور کارکنان شرکت راصد صنعت توسعه در انتخابات

تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۳ ق٫ظ
تاکید بر حضور پرشور کارکنان شرکت راصد صنعت توسعه در انتخابات امام جماعت شرکت راصد صنعت توسعه در این نشست به اهمیت و جایگاه انتخابات اشاره و بر ضرورت حضور همگانی در انتخاب کاندیدای اصلح تاکید کرد. شرکت راصد صنعت توسعه از جمله شرکت های وابسته به توسعه نیشکر و صنایع جانبی است که در زمینه تولید و بازسازی انواع پمپ، الکتروموتور و الکتروپمپ در کشور […]

امام جماعت شرکت راصد صنعت توسعه در این نشست به اهمیت و جایگاه انتخابات اشاره و بر ضرورت حضور همگانی در انتخاب کاندیدای اصلح تاکید کرد.

شرکت راصد صنعت توسعه از جمله شرکت های وابسته به توسعه نیشکر و صنایع جانبی است که در زمینه تولید و بازسازی انواع پمپ، الکتروموتور و الکتروپمپ در کشور فعال بوده و علاوه بر صنعت نیشکر در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی نیز به تعمیر و بازسازی انواع الکتروموتورها و الکتروپمپ ها پرداخته است.

در آستانه برگزاری انتخابات در ۲۸ خردادماه، نشست های مختلفی با موضوع اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات در شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی برگزار شده است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار