تقدیر فرمانده انتظامی خوزستان از عوامل ایجاد امنیت در انتخابات

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۱ ق٫ظ
تقدیر فرمانده انتظامی خوزستان از عوامل ایجاد امنیت در انتخابات سردار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی خوزستان در پیامی از همکاری سپاه پاسداران، بسیج، دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی استان با نیروی انتظامی در تامین نظم و امنیت انتخابات تقدیر کرد. متن این پیام به شرح ذیل است: اکنون که با توفیق الهی انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا با مشارکت خوب مردم در کمال […]

سردار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی خوزستان در پیامی از همکاری سپاه پاسداران، بسیج، دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی استان با نیروی انتظامی در تامین نظم و امنیت انتخابات تقدیر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

اکنون که با توفیق الهی انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا با مشارکت خوب مردم در کمال آرامش و با امنیت کامل برگزار شده لازم است ضمن شکرگذاری این نعمت بزرگ به درگاه الهی از همراهی و همکاری‌های ستودنی هموطنان و تلاش‌های گسترده خدمت گذاران مردم در دستگاه‌های مربوطه تقدیر و تشکر شود.

در این میان، مدیریت موثر و مراقبت و اهتمام پیوسته اعضای شورای تامین استان از جمله بخش‌های مختلف امنیتی و انتظامی که انتخابات ۲۸ خرداد را در امنیت و آرامش کامل زمینه سازی کردند و علی رغم تهدیدات دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، موجب استمرار حضور پرشور و شعور و امن مردم در این همایش سیاسی شدند.

اینجانب از همکاری همه جانبه همه بخش‌های مسئول از جمله دستگاه قضائی، اطلاعاتی، امنیتی، سپاه پاسداران، تلاش‌ها و مجاهدت‌های همکاران مجموعه فرماندهی انتظامی خوزستان این مجاهدان در راه خدا که در این حرکت عظیم نقش آفرینی کردند، کمال تشکر و قدردانی را دارم.

سرتیپ دوم ستاد پاسدار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی خوزستان 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار