رئیس علوم پزشکی اهواز خبر داد

محموله واکسن سالمندان خوزستان دوشنبه می‌رسد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۸ ق٫ظ
محموله واکسن سالمندان خوزستان دوشنبه می‌رسد رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ورود محموله جدید واکسن به استان خوزستان برای سالمندان در روز دوشنبه خبر داد و گفت: به محض اینکه واکسن به دست ما برسد، نگرانی مردم را رفع خواهیم کرد. دکتر فرهاد ابول‌نژادیان با اشاره به ورود اولین محموله واکسن تولید داخلی به خوزستان، اظهار کرد: چهارشنبه […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ورود محموله جدید واکسن به استان خوزستان برای سالمندان در روز دوشنبه خبر داد و گفت: به محض اینکه واکسن به دست ما برسد، نگرانی مردم را رفع خواهیم کرد.

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان با اشاره به ورود اولین محموله واکسن تولید داخلی به خوزستان، اظهار کرد: چهارشنبه شب یک محموله واکسن ۱۰ هزار دوزی از نوع ایران برکت برای مجریان انتخابات وارد خوزستان شده است که به صورت داوطلبانه، برای این افراد تزریق می‌شود.

به گزارش ایسنا، وی افزود: همچنین روز دوشنبه یک محموله ۴۰ هزار دوزی برای سالمندان وارد خوزستان خواهد شد که بلافاصله پس از ورود محموله، اطلاع‌رسانی خواهد شد تا دوز دوم واکسن سینوفارم برای این افراد تزریق شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: شاید فاصله تزریق دوز اول و دوم واکسن برای برخی افراد به حدود شش هفته رسیده باشد که اگر تا هشت هفته هم طول بکشد، مشکلی ایجاد نخواهد شد و واکسیناسیون مرحله نخست، موثر و پایدار است.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، افزود: به محض اینکه واکسن به دست ما برسد، نگرانی مردم را رفع خواهیم کرد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار