معاون هماهنگی امور اقتصادی خوزستان از تمدید بسته حمایت از کسب و کارها و مشاغل به شدت آسیب دیده از کرونا خبر داد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۷ ق٫ظ
معاون هماهنگی امور اقتصادی خوزستان از تمدید بسته حمایت از کسب و کارها و مشاغل به شدت آسیب دیده از کرونا خبر داد سید نوراله حسن زاده در خصوص تمدید بسته حمایت از کسب و کارها و مشاغل به شدت آسیب دیده از کرونا گفت: این حمایت‌ها شامل حمایت های مالیاتی، بانکی، بیمه‌ای و غیره می باشند، که جهت بهره مندی ذینفعان به دستگاههای اجرایی ذیربط و بانکها ابلاغ گردیده است. به گزارش کشاورزی پرس معاون هماهنگی امور […]
سید نوراله حسن زاده در خصوص تمدید بسته حمایت از کسب و کارها و مشاغل به شدت آسیب دیده از کرونا گفت: این حمایت‌ها شامل حمایت های مالیاتی، بانکی، بیمه‌ای و غیره می باشند، که جهت بهره مندی ذینفعان به دستگاههای اجرایی ذیربط و بانکها ابلاغ گردیده است.

به گزارش کشاورزی پرس معاون هماهنگی امور اقتصادی خوزستان در خصوص تمدید بسته حمایت از کسب و کارها و مشاغل به شدت آسیب دیده از کرونا گفت: این حمایت‌ها شامل حمایت های مالیاتی، بانکی، بیمه‌ای و غیره می باشند، که جهت بهره مندی ذینفعان به دستگاههای اجرایی ذیربط و بانکها ابلاغ گردیده است.
وی افزود: بانکها و موسسات اعتباری موظف به پرداخت تسهیلات فوق الذکر بوده و متقاضیان می توانند جهت اطلاع از دستورالعمل بسته ی حمایتی به دستگاههای اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

منبع: معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان،


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار