تکمیل ساخت مرکز فرهنگی و مذهبی سردار شهید حاج علی هاشمی و سرداران شهید کلید خورد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۳ ق٫ظ
تکمیل ساخت مرکز فرهنگی و مذهبی سردار شهید حاج علی هاشمی و سرداران شهید کلید خورد رئیس سازمان آرامستان های شهرداری اهواز از آغاز به کار تکمیل ساخت مرکز فرهنگی و مذهبی سردار شهید حاج علی هاشمی و سرداران شهید با حضور معاون استاندار، مدیر کل بنیاد شهید استان خوزستان و شهردار اهواز خبر داد.  موسی خنافره رئیس این سازمان با اعلام خبر فوق اگفت: پس از خلع ید پیمانکار پروژه […]
رئیس سازمان آرامستان های شهرداری اهواز از آغاز به کار تکمیل ساخت مرکز فرهنگی و مذهبی سردار شهید حاج علی هاشمی و سرداران شهید با حضور معاون استاندار، مدیر کل بنیاد شهید استان خوزستان و شهردار اهواز خبر داد.

 موسی خنافره رئیس این سازمان با اعلام خبر فوق اگفت: پس از خلع ید پیمانکار پروژه و با دستور شهردار اهواز، سازمان آرامستان های شهرداری رسما تکمیل پروژه را به دست گرفت.
وی ادامه داد: در این زمینه بلافاصله با اکیپ های مجرب در زمینه های مختلف از جمله برق، نماسازی، کاشی کاری، نورپردازی و دیگر زمینه های مرتبط جلسات هماهنگی برگزار و در حال حاضر سایر اکیپ ها در محل مستقر هستند.
خنافره با اشاره به این که شهردار اهواز بصورت مرتب پیگیر برنامه تکمیل این مرکز می باشد، افزود: امیدوار هستیم با برنامه ریزی های صورت گرفته بزودی شاهد افتتاح مرکز باشیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار