حادثه انفجار گاز در اهواز یک کشته و ۳ مصدوم برجای گذاشت

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۷ ب٫ظ
حادثه انفجار گاز در اهواز یک کشته و ۳ مصدوم برجای گذاشت ابراهیم قنبری اظهار کرد: صبح امروز ساعت ۹ و ۵۰ دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان، انفجار گاز در مجتمع مسکونی چهار واحده در کوی مجاهد خیابان یک صدا و سیما واقع در شهرستان اهواز، آتش‌نشانان را به محل حادثه کشاند. وی افزود: ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی به طور سریع ۶ دستگاه […]

ابراهیم قنبری اظهار کرد: صبح امروز ساعت ۹ و ۵۰ دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان، انفجار گاز در مجتمع مسکونی چهار واحده در کوی مجاهد خیابان یک صدا و سیما واقع در شهرستان اهواز، آتش‌نشانان را به محل حادثه کشاند.

وی افزود: ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی به طور سریع ۶ دستگاه خودرو اطفای حریق و امداد و نجات و ۱۸ آتش‌نشان را به محل حادثه اعزام کرد.

قنبری اظهار کرد: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه و پس از قطع جریان اصلی برق و گاز ساختمان و ایمن‌سازی، عملیات آواربرداری را انجام دادند و تا این لحظه یک مرد، یک زن و یک بچه را از زیر آوار خارج کردند و برای درمان به امدادگران اورژانس ۱۱۵ تحویل دادند.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان در عملیات آواربرداری جسد یک نفر را از زیر آوار خارج کردند، اظهار کرد: آتش‌نشانان با انجام عملیات آواربرداری در جست‌وجوی مصدومان احتمالی هستند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار