نشست مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور و رئیس مجتمع آموزشی و پژوهشی سازمان آب و برق خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۲ ب٫ظ
نشست مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور و رئیس مجتمع آموزشی و پژوهشی سازمان آب و برق خوزستان “فرزاد جونعلی وند” مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور در این نشست گفت: با توجه به پتانسیل های بسیار زیاد فنی و نیروگاهی،خواستار افزایش و تنوع علمی دوره های آموزشی به منظور ارتقا دانش کیفی متخصصان این شرکت هستیم.  وی افزود: با تشخیص نیازهای علمی و برنامه ریزی جهت برگزاری دوره های مختلف اداری و […]

“فرزاد جونعلی وند” مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور در این نشست گفت: با توجه به پتانسیل های بسیار زیاد فنی و نیروگاهی،خواستار افزایش و تنوع علمی دوره های آموزشی به منظور ارتقا دانش کیفی متخصصان این شرکت هستیم.

 وی افزود: با تشخیص نیازهای علمی و برنامه ریزی جهت برگزاری دوره های مختلف اداری و فنی میتوان مسیرهای معینی را جهت ارتقا سطح کیفی و دانش علمی کارشناسان نیروگاهی در پیش گرفت و در این زمینه با برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت به نتایج بسیار مطلوبی دست یافت .

 “دکتر ظهرابی” رئیس مجتمع اموزشی و پژوهشی سازمان آب و برق خوزستان نیز در این نشست ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته در برگزاری هرچه بهتر دوره های آموزشی استفاده از سالنهای کنفرانس شرکتها و رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری دوره های آموزشی جهت حفظ سلامت کارکنان را امری حیاتی عنوان کرد و گفت: برخی از دوره های آموزشی را میتوان با افزایش زیرساخت های فنی به صورت دوره های مجازی  درون سازمانی و همراه با رعایت عدالت در نحوه اجرای جداول درخواستی برگزار نمود .

” سیامک خسروی”، رئیس اداره آموزش سد و نیروگاه شهید عباسپور نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره و برگزاری دوره های مختلف آموزشی بنا به درخواست های ارائه شده خواستار افزایش سطح کیفی و تنوع بیشتر دوره های علمی و آموزشی برای کارکنان سد و نیروگاه شهید عباسپور گردید .

 سازمان آب و برق خوزستان


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار