در نشست مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر با آیت الله کعبی مطرح شد؛

همه ظرفیت‌ها برای تحقق خودکفایی کشور به کار گرفته شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۱ ق٫ظ
همه ظرفیت‌ها برای تحقق خودکفایی کشور به کار گرفته شود  در این نشست که امروز سه شنبه هشتم تیرماه انجام شد، آیت الله کعبی بر ضرورت حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی و بسیج همه ظرفیت ها برای تحقق شعار سال تاکید کرد. آیت الله کعبی افزود: سخنان رهبر فرزانه انقلاب در نامگذاری امسال به نام تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها تاثیر مهمی بر گشایش معیشت […]

 در این نشست که امروز سه شنبه هشتم تیرماه انجام شد، آیت الله کعبی بر ضرورت حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی و بسیج همه ظرفیت ها برای تحقق شعار سال تاکید کرد.

آیت الله کعبی افزود: سخنان رهبر فرزانه انقلاب در نامگذاری امسال به نام تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها تاثیر مهمی بر گشایش معیشت و خودکفایی کشور دارد.

نقش صنعت بزرگ توسعه نیشکر در ایجاد اشتغال و تولید پایدار در منطقه از محورهای سخنان مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر در این نشست بود.

دکتر عبدعلی ناصری صنعت نیشکر را صنعتی پایه و مولد در کشور دانست و گفت: این شرکت علاوه بر خودکفایی کشور در کالای استراتژیک شکر، در تولید محصولات مهمی چون الکل طبی، ام دی اف، خمیرمایه و … گام های موثری را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و مقابله با تحریم ها برداشته است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار