کاهش نرخ بیکاری ارمغان طرح های اشتغالزایی در خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۳ ق٫ظ
کاهش نرخ بیکاری ارمغان طرح های اشتغالزایی در خوزستان  سرهنگ زبیدی مسئول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: با هدف دستیابی جوانان و به ویژه مددجویان به اشتغال پایدار و کارآفرینی تفاهم نامه‌ای بین کمیته امداد امام خمینی (ره) و بسیج سازندگی امضا شد. او بیان داشت: وام‌هایی تا سقف ۵۰ میلیون تومان در اختیار کارآفرینان بسیجی و مددجویان قرار گرفته تا علاوه بر آموزش دیدن کسب […]

 سرهنگ زبیدی مسئول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: با هدف دستیابی جوانان و به ویژه مددجویان به اشتغال پایدار و کارآفرینی تفاهم نامه‌ای بین کمیته امداد امام خمینی (ره) و بسیج سازندگی امضا شد.

او بیان داشت: وام‌هایی تا سقف ۵۰ میلیون تومان در اختیار کارآفرینان بسیجی و مددجویان قرار گرفته تا علاوه بر آموزش دیدن کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

سرهنگ زبیدی بیان داشت: هدف از این وام‌های اشتغالزا حمایت از جوانان و ایجاد مشاغل است و ایجاد فرآیند دستیابی به اشتغال محرومان و نیازمندان، تجاری سازی، شروع کسب و کار‌های دانش بنیان، ایجاد نمایشگاه‌های تخصصی با طرح‌های دانش بنیان از مهمترین خروجی‌های این اقدام هستند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان تصریح کرد: شناسایی و احصای ایده‌ها و مشاغل نوآورانه در سطح استان یعنی ما بتوانیم مشاغل نوآورانه در استان را شناسایی و به تحصیل مددجویان و کارآفرینان و شناسایی طرح‌های اشتغالزا که دارای اولویت هستند کمک کنیم.

این مقام مسئول ادامه داد: قرار است ۲۰۰ میلیارد تومان وام به دو هزار نفر برای ایجاد دو هزار کسب و کار صورت بگیرد و برای بازدهی کسب و کار نیاز به برگزاری نمایشگاه‌های فروش بوده و شناسایی جهادگران کارآفرین و خدمت به اشتغال محرومین یکی از موضوعات مهم تفاهم نامه است، شناسایی جهادگران کارآفرینی که می‌خواهند به محرومین خدمت کنند حائز اهمیت است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار