دستگیری ۳ سارق به عنف تلفن همراه “اهواز”

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰ | ۱۸:۴۷ ب٫ظ
دستگیری ۳ سارق به عنف تلفن همراه “اهواز” دستگیری ۳ سارق به عنف تلفن همراه “اهواز” رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری ۳ سارق به‌عنف تلفن همراه با ۱۱ فقره سرقت در شهرستان اهواز خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سهراب حسین نژاد” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت به‌عنف تلفن همراه در […]

دستگیری ۳ سارق به عنف تلفن همراه “اهواز”

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری ۳ سارق به‌عنف تلفن همراه با ۱۱ فقره سرقت در شهرستان اهواز خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سهراب حسین نژاد” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت به‌عنف تلفن همراه در سطح شهرستان اهواز، موضوع در دستور کار دایره مبارزه با سرقت به عنف این پلیس قرار گرفت

وی افزود: ماموران پلیس با انجام کار اطلاعاتی ۳ سارق را در این ارتباط شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی عملیاتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان با بیان اینکه از مخفیگاه متهمان ۵ دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد، تصریح کرد: سارقان دستگیر شده در تحقیقات پلیس تاکنون به ۱۱ فقره سرقت تلفن همراه اعتراف کردند.

سرهنگ حسین نژاد با اشاره به اینکه تلاش برای کشف سایر جرائم احتمالی و دستگیری مالخران در دستور کار قرار دارد، بیان داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی داده شدند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار