کارکنان واجد شرایط وام ضروری دریافت کردند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۱ ق٫ظ
کارکنان واجد شرایط وام ضروری دریافت کردند معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت فولاد خوزستان از دریافت وام ضروری کارکنان واجد شرایط خبر داد. به گزارش کشاورزی پرس سعید قاسم زاده معاون منابع انسانی و امور اجتماعی از پرداخت بیش از ۶۵ میلیارد ریال وام ضروری  به کارکنان طی دو ماه اخیر خبر داد.   قاسم زاده با بیان اینکه یکی […]
معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت فولاد خوزستان از دریافت وام ضروری کارکنان واجد شرایط خبر داد.
به گزارش کشاورزی پرس سعید قاسم زاده معاون منابع انسانی و امور اجتماعی از پرداخت بیش از ۶۵ میلیارد ریال وام ضروری  به کارکنان طی دو ماه اخیر خبر داد.
 
قاسم زاده با بیان اینکه یکی از اهداف و استراتژی های شرکت فولاد خوزستان در سال جاری ارتقا سطح رفاهی کارکنان و ایجاد شرایط مناسب جهت برخورداری از تسهیلات  است، اظهار داشت: تاکنون ۷۰۰ پرونده وام ضروری تشکیل و پایش شده و در مراحل پرداخت است. با موافقت مدیرعامل شرکت علاوه بر افزایش چهار برابری، وام بدون بهره و کارمزد پرداخت می‌شود.
 
وی افزود: بر اساس مذاکره با بانک سپه (انصار سابق) مبنی بر‌ اجرای کامل تعهد و برقراری مجدد پرداخت وام بدون بهره توافق شد‌ و تا پایان مردادماه به ۳۳۰۰ تَن از کارکنان تسهیلات بدون بهره پرداخت می‌شود. همچنین با توافق صورت گرفته با بانک ملت شرایط پرداخت وام تسهیل و روند آن تسریع شد. تا به امروز به ۱۵۰۰ تَن از کارکنان تسهیلات یک میلیارد ریالی پرداخت شده است.
 
قاسم زاده در پایان  اظهار داشت: با موافقت هیات مدیره‌ی  شرکت جهت ارائه برخی تسهیلات رفاهی دیگر،  به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار