برگزاری مسابقه ۳ مرحله ای کتابخوانی نهج البلاغه

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۷ ق٫ظ
برگزاری مسابقه ۳ مرحله ای کتابخوانی نهج البلاغه سازمان منطقه آزاد اروند، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان منطقه آزاد اروند ضمن اعلام این خبر افزود: این مسابقه در سه مرحله خطبه اخلاقی، خطبه اعتقادی و خطبه سیاسی برای علاقه مندان برگزار می شود. عبدالرضا قاسمی پناه بردن به مفاهیم ارزشمند نهج البلاغه را در زندگی روزمره بسیار مهم و اثرگذار دانست و […]

سازمان منطقه آزاد اروند، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان منطقه آزاد اروند ضمن اعلام این خبر افزود: این مسابقه در سه مرحله خطبه اخلاقی، خطبه اعتقادی و خطبه سیاسی برای علاقه مندان برگزار می شود.

عبدالرضا قاسمی پناه بردن به مفاهیم ارزشمند نهج البلاغه را در زندگی روزمره بسیار مهم و اثرگذار دانست و افزود: نهج‌البلاغه، جامع‌ترین کتاب پس از قرآن است که می‌تواند راهنمای انسان در تمام ابعاد زندگی به شمار آید و هدایت بشر را در عرصه‌های گوناگون عهده‌دار شود.

گفتنی است علاقه مندان برای دریافت سوالات مسابقه می بایست به لینک http://www.arvandfz.com/soal1.pdf مراجعه و در مرحله نخست پاسخ سوالات خطبه ۱۹۳ نهج البلاغه را تا تاریخ ۲۷ تیر ماه به شماره ۵۰۰۰۵۰۰۰۶ارسال نمایند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار