پایان فاز اول لایروبی نهر خروسی شهرستان شادگان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۷ ب٫ظ
پایان فاز اول لایروبی نهر خروسی شهرستان شادگان سازمان آب و برق خوزستان “رحمان خندانی” مدیر عامل این شرکت اظهار داشت: با توجه به دستور معاونت حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان در جهت تامین آب شرب و کشاورزی شهرستان شادگان، عملیات لایروبی و نی زدایی نهر خروسی شادگان انجام شد. وی با بیان اینکه این عملیات […]

سازمان آب و برق خوزستان “رحمان خندانی” مدیر عامل این شرکت اظهار داشت: با توجه به دستور معاونت حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان در جهت تامین آب شرب و کشاورزی شهرستان شادگان، عملیات لایروبی و نی زدایی نهر خروسی شادگان انجام شد.

وی با بیان اینکه این عملیات تحت نظارت مدیر امور لایروبی و ماشین آلاتی سازمان آب و برق خوزستان از اوایل اردیبهشت ماه سال جاری آغاز گردیده بود افزود: با توجه به حجم بالای رسوب گذاری و تشکیل نی زار در بستر و حاشیه ی این نهر و کاهش دبی آب و اختلال در تامین آب شرب و کشاورزی برخی از مناطق شهرستان شادگان این عملیات لایروبی انجام گردیده است.

“خندانی” گفت: طول بازه این عملیات لایروبی حدود یک کیلومتر در عرض کلی این نهر است و پس از بازدید و بررسی های لازم از موقعیت و شرایط موجود و انتقال ماشین آلات و تجهیزات لازم، عملیات لایروبی و نی زدایی نهر خروسی شهرستان شادگان با تمام توان انجام شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار