مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان نفت راه‌اندازی شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ | ۲۳:۲۹ ب٫ظ
مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان نفت راه‌اندازی شد فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان از راه‌اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در این حوزه خبر داد. به گزارش کشاورزی پرس، سرهنگ پاسدار عباس ممبینی اظهار داشت: این مرکز در راستای عمل به اقدامات جهادی بسیج و مسئولیت‌های اجتماعی با هدف کمک به طرح واکسیناسیون کرونا در […]

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان از راه‌اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در این حوزه خبر داد.

به گزارش کشاورزی پرس، سرهنگ پاسدار عباس ممبینی اظهار داشت: این مرکز در راستای عمل به اقدامات جهادی بسیج و مسئولیت‌های اجتماعی با هدف کمک به طرح واکسیناسیون کرونا در اهواز در سالن چند منظوره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی واقع در میدان پنج نخل راه اندازی شده است.

وی گفت: این مرکز همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۷ به صورت دو شیفت آماده تزریق واکسن کرونا به شهروندان با شرایط اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا است.

سرهنگ پاسدار عباس ممبینی با بیان اینکه در راه‌اندازی این مرکز، بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولی عصر(عج) مشارکت داشته است تاکید کرد: بسیجیان این حوزه همچون گذشته آمادگی هرگونه همکاری با بهداشت و درمان صنعت نفت و دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای مدیریت و کنترل همه‌گیری ویروس کرونا را دارند.

منبع پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار