معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ | ۲۲:۱۷ ب٫ظ
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی: طرح احداث پارک کودک در اهواز تصویب شد به گزارش کشاورزی پرس امروز در جلسه ای که به ریاست علیرضا عالی پور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز و با حضور امیر مجدم معاون حمل ونقل و ترافیک کیانی رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، نمایندگان شهرداری منطقه چهار، معاون شهرسازی،معاونت فنی عمرانی،، سازمان پارک ها و فضای […]

به گزارش کشاورزی پرس امروز در جلسه ای که به ریاست علیرضا عالی پور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز و با حضور امیر مجدم معاون حمل ونقل و ترافیک کیانی رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، نمایندگان شهرداری منطقه چهار، معاون شهرسازی،معاونت فنی عمرانی،، سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اهواز شد ، طرح نهایی پارک کودک بررسی و تصویب گردید.
در این جلسه نقشه طراحی شده توسط مشاورطرح (سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز) به مساحت یک هکتار مورد نقد وبررسی و تصویب قرار گرفت.
عالی پور در ارتباط با این پارک گفت:با توجه به نیاز کودکان به فضای بازی ایمن و متفاوت ، احداث این پارک جزو الویتها بوده و امروز مطالعات این پروژه به پایان رسیده است و بزودی وارد فاز اجرا خواهیم شد.
وی افزود تامین منابع مالی این پروژه در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی صنایع آلاینده به شرکت های آلاینده در شهر اهواز پیشنهاد خواهد شد.
معاون شهردار اهواز در ادامه با تاکید به فضاهای تفریحی کودکان گفت ،: در این پارک فضاهای متفاوت و منحصر به فردی همچون
حوض قصه ها
بازی های شنی
مسیر دوچرخه سواری
آلاچیق پیش ساخته
فضاهای عمومی
زمین بازی کودکان
برکه و جوی آب
و …. برای سرگرمی و بالا بردن سطح آموزشی و فرهنگی کودکان پیش بینی شده است.
عالی پور در پایان گفت :این پارک در مساحت یک هکتار احداث خواهد شد و کانون پرورش فکری کودکان نیز آمادگی خود را در جهت ایجاد برنامه های آموزشی تفریحی و فرهنگی اعلام کرده است.

منبع شهرداری اهواز


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار