۲۰۰ دستگاه تانکر ثابت آبرسانی در روستاهای اندیکا نصب شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۱:۴۴ ق٫ظ
۲۰۰ دستگاه تانکر ثابت آبرسانی در روستاهای اندیکا نصب شد سردار باقرِی :  ۲۰۰ دستگاه تانکر ثابت آبرسانی در روستاهای اندیکا نصب شد جانشین سپاه ولی عصر خوزستان گفت: بیش از ۷۰ روستا در شهرستان اندیکا فاقد لوله‌کشی آب هستند که ۲۰۰ دستگاه تانکر ثابت در این روستاها نصب شد و پنج دستگاه سیار آبرسانی نیز به این مناطق اعزام شد به گزارش کشاورزی پرس، […]

سردار باقرِی : 

۲۰۰ دستگاه تانکر ثابت آبرسانی در روستاهای اندیکا نصب شد

جانشین سپاه ولی عصر خوزستان گفت: بیش از ۷۰ روستا در شهرستان اندیکا فاقد لوله‌کشی آب هستند که ۲۰۰ دستگاه تانکر ثابت در این روستاها نصب شد و پنج دستگاه سیار آبرسانی نیز به این مناطق اعزام شد

به گزارش کشاورزی پرس، سردار باقری روز چهارشنبه درباره بهره برداری از پروژه‌های محرومیت زدایی در شهرستان اندیکا و رزمایش کمک‌های مومنانه این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سپاه استان در حوزه محرومیت زدایی و مردم یاری مسئولیت هایی را بر عهده دارد که تاکنون در این زمینه پروژه ها و طرح های متعددی را در سطح استان و به خصوص مناطق محروم اجرا کرده است.

وی افزود: در این روز نیز هشت واحد مسکونی در شهرستان اندیکا با مشارکت کمیته امداد و استفاده از ظرفیت گروه های بسیج به بهره برداری رسید و به خانواده های نیازمند اهدا شد.

جانشین سپاه ولی عصر(عج)خوزستان ادامه داد: همچنین در این منطقه بیش از ۳۰ واحد مسکونی فرسوده مرمت و بازسازی شد که بخش عمده ای از مشکلات مردم با این پروژه ها برطرف شد؛ ۲۰ میلیارد ریال نیز برای ساخت و تعمیر منازل هزینه شده است.

وی تصریح کرد: در سال گذشته ۲۰ مدرسه در این شهرستان توسط سپاه تعمیر و بازسازی شد و احداث چهار مدرسه نیز از ابتدای سال جاری آغاز شده است که بخشی از این مدارس در مناطق روستایی و بخشی دیگر نیز در مناطق عشایری قرار دارند و حدود ۱۰ میلیارد ریال تاکنون برای احداث مدارس هزینه شده است.

سردار باقری گفت: همچنین در کنار این پروژه ها تهیه جهیزیه برای نوعروسان  را در دستور کار داریم که امروز هفت سرویس جهیزیه به زوج های جوان اهدا شد.

وی بیان کرد: شهرستان اندیکا از نظر وسایل ورزشی نیز در محرومیت بود که در این زمینه نیز بسیج ورزشکاران و اداره ورزش و جوانان استان تعدادی از وسایل ورزشی را به مناطق مختلف اختصاص دادند.

جانشین سپاه ولی عصر(عج)خوزستان گفت: باتوجه به شرایط سخت کرونا و وضعیت معیشت مردم، بیش از یک هزار بسته معیشتی هریک به ارزش پنج میلیون ریال در اختیار مردم قرار گرفت.

سردار باقری گفت: اندیکا یکی از محرومترین شهرستان های خوزستان است در حالی که در اطراف این شهرستان ۲ سد بزرگ احداث شده اما این منطقه از آب بی بهره است و ۷۰ روستا مشکل آب آشامیدنی دارند.

وی یادآور شد: سپاه باتوجه به رسالت های خود و تعهدی که نسبت به رفع مشکلات به مردم دارد در کنار آن ها خواهد بود و از هیچ تلاشی برای خدمت به مردم خوزستان دریغ نخواهیم کرد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار