خسارت زلزله به منازل روستایی در رامشیر

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۷ ق٫ظ
خسارت زلزله به منازل روستایی در رامشیر به گزارش کشاورزی پرس سالم عبادی فرماندار رامشیر گفت:  زلزله‌ای به بزرگی ۴.۴ ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین در شهرستان رامشیر، حوالی منطقه مشراگه و با عمق ۱۰ کیلومتری از سطح زمین رخ داد. او افزود: ۵ تیم ارزیاب متشکل از جمعیت هلال احمر استان، بنیاد مسکن و بخشداری برای برآورد خسارات وارد شده  به این منطقه […]

به گزارش کشاورزی پرس سالم عبادی فرماندار رامشیر گفت:  زلزله‌ای به بزرگی ۴.۴ ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین در شهرستان رامشیر، حوالی منطقه مشراگه و با عمق ۱۰ کیلومتری از سطح زمین رخ داد.

او افزود: ۵ تیم ارزیاب متشکل از جمعیت هلال احمر استان، بنیاد مسکن و بخشداری برای برآورد خسارات وارد شده  به این منطقه اعزام شدند .

عبادی اظهار داشت: طبق گزارش‌های اولیه دریافت شده تاکنون، این زلزله که در ساعت ۲۱:۲۴:۴۴ دیروز به وقوع پیوست، خسارات جانی، مصدوم و مجروح نداشت، اما بنا بر گزارشات مردمی، تعدادی از خانه‌های روستایی  آسیب دیده اند که برآورد خسارت آن‌ها در حال تکمیل است.

فرماندار رامشیر با بیان اینکه شرایط در شهرستان عادی بوده و پس لرزه‌ای تاکنون مشاهده نشده است، تصریح کرد: تمهیدات لازم برای ۲۴ ساعت اندیشیده شده و نیرو‌های شهرستان در حالت آماده باش کامل هستند.

این مقام مسئول ضمن توصیه مردم به حفظ آرامش خود بیان داشت: اوضاع تحت کنترل است، مردم به شایعات توجه نکنند و اخبار را از رسانه‌های معتبر پیگیری کنند.

منبع باشگاه خبرنگاران جوان


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار