پیام تبریک مسئول بسیج رسانه استان خوزستان به مناسبت روز خبرنگار

تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ | ۲۰:۵۵ ب٫ظ
پیام تبریک مسئول بسیج رسانه استان خوزستان  به مناسبت روز خبرنگار سجاد بهمئی مسئول بسیج رسانه خوزستان با صدور بیانیه‌ای روز خبرنگار را تبریک گفت. به گزارش کشاورزی پرس ، مسئول بسیج رسانه خوزستان با صدور بیانیه‌ای روز خبرنگار را تبریک گفت که متن آن به شرح زیر است: «بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ “۱۷ مرداد” روز خبرنگارانی است که در کار ساختن […]

سجاد بهمئی مسئول بسیج رسانه خوزستان با صدور بیانیه‌ای روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش کشاورزی پرس ، مسئول بسیج رسانه خوزستان با صدور بیانیه‌ای روز خبرنگار را تبریک گفت که متن آن به شرح زیر است:

«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

“۱۷ مرداد” روز خبرنگارانی است که در کار ساختن جهانی آگاه و بالنده به کار سترگ و زیبا، اما سخت نوشتن و پرده برداشتن از ناآگاهی و بی‌خبری هستند و در مسیر روشنگری و تحقق عدالت اجتماعی و اطلاع‌رسانی به جامعه در مسیر شهدای عزیزی همچون محمود صارمی گام برمی‌دارند.

اینجانب ضمن تبریک وخداقوت به شما سخت کوشان رسانه بر خود لازم میدانم از تلاشهای بی دریغ اصحاب رسانه که همواره با ارائه اطلاعات و اخبار صحیح،به موقع و مناسب در استان باعث گسترش فرهنگ و آگاهی جامعه شده اند تقدیر و تشکر نموده و حرمت قلم این قشر پر تلاش و بی ادعا را ارج نمایم. از ایزد منان برای تمام تلاشگران این عرصه توفیق،سعادت،سر افرازی و سر بلندی را مسئلت‌ دارم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار