پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت روز خبرنگار

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۰ ق٫ظ
پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت روز خبرنگار به گزارش کشاورزی پرس؛ در پیام ارسلان غمگین آمده است:    ن والقلم و مایسطرون       قلم میراث جاودان بشر و اطلاع رسانی، خلاصه رسالت انبیاست. حرمت قلم و اندیشه تا بدانجا متعالی است که خداوند سبحان به قلم و هر آن چه می نویسد سوگند خورده است.   و اینک قلمی که […]
به گزارش کشاورزی پرس؛ در پیام ارسلان غمگین آمده است: 
 
ن والقلم و مایسطرون
 
 
 
قلم میراث جاودان بشر و اطلاع رسانی، خلاصه رسالت انبیاست. حرمت قلم و اندیشه تا بدانجا متعالی است که خداوند سبحان به قلم و هر آن چه می نویسد سوگند خورده است.
 
و اینک قلمی که در دستان هنرمند شما جهادگران عرصه خبر و اطلاع رسانی قرار گرفته تا در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال” تولید؛ پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها” نامگذاری شده است از عشق و امید به آینده بگویند و بنویسند.
 
قلم های شما خبرنگاران گران قدر و فرهیخته بی شک از جنس گام های پیامبران است.
 
درود خداوند بر شما خبرنگاران و دست اندرکاران صادق و تلاشگر، که در عرصه های دانایی و آگاهی بخشی فداکاری و ایثار می کنید.
 
 نه تنها ۱۷ مرداد که تمامی روزهای سال از آن شما عزیزانی است که همواره در صف اول عرصه های اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه از هیچ کوششی دریغ نمی کنید…
 
این جانب ۱۷ مرداد، روز “خبرنگار” را به خبرنگاران، صاحبان قلم و اندیشه و دست اندرکاران رسانه های همگانی از صمیم قلب تبریک عرض کرده و از خداوند متعال تندرستی و سعادت شما عزیزان فداکار را خواستارم.
منبع روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار