سرپرست شهرداری اهواز : ماشین های حمل نخاله باید به GPS مجهز شوند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۳ ق٫ظ
سرپرست شهرداری اهواز : ماشین های حمل نخاله باید به GPS مجهز شوند سرپرست شهرداری اهواز به همراه تعدادی از مدیران شهرداری از مسیر دغاغله بازدید کرد. به گزارش کشاورزی پرس،علیرضا عالی پور در این بازدید گفت : مدتهاست که در زمینه ساماندهی نخاله های ساختمانی اقدام خاصی صورت نگرفته است که این موضوع باید به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد. وی افزود : متاسفانه پروژه […]

سرپرست شهرداری اهواز به همراه تعدادی از مدیران شهرداری از مسیر دغاغله بازدید کرد.
به گزارش کشاورزی پرس،علیرضا عالی پور در این بازدید گفت : مدتهاست که در زمینه ساماندهی نخاله های ساختمانی اقدام خاصی صورت نگرفته است که این موضوع باید به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد.
وی افزود : متاسفانه پروژه مسیر دغاغله که یکی از پروژه‌های مهم و تقریبا آماده بود، در حال حاضر انباشته از نخاله های ساختمانی است که باید در اسرع وقت این نخاله ها جمع آوری شوند.
سرپرست شهرداری اهواز بر ضرورت ساماندهی ماشین های حمل بار در سطح شهر تاکید و تصریح کرد : ماشین های حمل نخاله های ساختمانی نیز باید ساماندهی و بر روی آنها GPS نصب شود.

وی آموزش شهروندی را یکی از محورهای اساسی در ساماندهی نخاله های ساختمانی برشمرد و اظهار داشت : باید از ظرفیت شهروندان در این زمینه به خوبی استفاده شود.
سرپرست شهرداری اهواز همچنین به همراه مدیران شهرداری از پروژه محرومیت زدایی کوی سیاحی خیابان وحدت بازدید و دستورات لازم را جهت سرعت بخشیدن به این پروژه صادر کرد
گفتنی است مقرر شد از این پس جلسات مربوط به پروژه ها بصورت میدانی در محل هر پروژه و با حضور مدیران شهرداری برگزار شود.

منبع شهرداری اهواز


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار