۱۵ واحد معدنی متخلف در دزفول جریمه شدند

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۶ ب٫ظ
۱۵ واحد معدنی متخلف در دزفول جریمه شدند غلامی گفت: در یکسال اخیر، ۱۵ واحد معدن متخلف در شهر دزفول به پرداخت ۱۳۶ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال جریمه محکوم شدند. به گزارش کشاورزی پرس، محمد غلامی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دزفول با بیان اینکه ۷۵ واحد معدنی در این شهر فعال است و حدود ۳۲ واحد تاکنون برداشت غیرمجاز داشته‌اند، […]

غلامی گفت: در یکسال اخیر، ۱۵ واحد معدن متخلف در شهر دزفول به پرداخت ۱۳۶ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال جریمه محکوم شدند.
به گزارش کشاورزی پرس، محمد غلامی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دزفول با بیان اینکه ۷۵ واحد معدنی در این شهر فعال است و حدود ۳۲ واحد تاکنون برداشت غیرمجاز داشته‌اند، گفت: در یکسال اخیر، ۱۵ واحد معدنی متخلف در دزفول به پرداخت ۱۳۶ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال جریمه محکوم شدند.
وی افزود: ضمن حمایت از تولید، تعارفی با واحد‌های معدنی که به محیط زیست ضربه می‌زنند، نداریم.
غلامی از معرفی ۴۹ واحد معدنی متخلف به دادسرا طی یکسال اخیر خبر داد و بیان داشت: ساماندهی واحد‌های معدنی که برداشت غیرمجاز انجام می‌دهند، در دستور کار قرار دارد و تلاش می‌شود این واحد‌ها جابه جا شوند و یا به آن‌ها مجوز برداشت داده شود.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دزفول تصریح کرد: از مردادماه پارسال تاکنون، ۷ هزار و ۶۹۵ مورد بازرسی از اصناف این شهر انجام شده و ۲۹۸ پرونده در تعزیرات حکومتی تشکیل شده است.
منبع: روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار