اهوازی‌ها در جلوگیری از خاموشی‌های ناخواسته کمک کنند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۴ ق٫ظ
اهوازی‌ها در جلوگیری از خاموشی‌های ناخواسته کمک کنند سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: شهروندان اهوازی می‌توانند با رعایت این نکات به کاهش مصرف برق و پایداری شبکه و جلوگیری از خاموشی‌های ناخواسته کمک کنند. مهرداد فارسی‌مدان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ساعت پیک مصرف، مهم‌ترین زمان جهت تامین برق است و شهروندان اهوازی در این ساعت‌ها بیشتر از هر زمان […]

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: شهروندان اهوازی می‌توانند با رعایت این نکات به کاهش مصرف برق و پایداری شبکه و جلوگیری از خاموشی‌های ناخواسته کمک کنند.

مهرداد فارسی‌مدان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ساعت پیک مصرف، مهم‌ترین زمان جهت تامین برق است و شهروندان اهوازی در این ساعت‌ها بیشتر از هر زمان دیگری به برق نیاز دارند.

وی افزود: بروز حوادث ناخواسته اتفاقی که ناشی از گرمای شدید و مصرف است نیز عمدتا در ساعت‌های پیک و اوج مصرف اتفاق می‌افتد و باعث خاموشی در مناطقی می‌شود.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: با توجه به شرایط دمایی در کلانشهر اهواز، ضرورت دارد مردم در مصرف برق صرفه‌جویی و مصرف خود را مدیریت کنند. شهروندان اهواز باید در این روزهای گرم و با توجه به شرایط تولید برق، رعایت الگوی مصرف برق را در دستور کار خود قرار دهند و به کمک راهکارهای مختلف مصرف خود را کاهش دهند.

وی افزود: مدیریت مصرف برق در شرایط فعلی، علاوه بر صرفه‌جویی در انرژی باعث جلوگیری از حوادث ناشی از همزمانی گرما و مصرف روی شبکه می‌شود و به صنعت برق کمک شایانی می‌کند. شهروندان اهوازی می‌توانند با رعایت این نکات به کاهش مصرف برق و پایداری شبکه و جلوگیری از خاموشی‌های ناخواسته کمک کنند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار