پیام مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۵ ق٫ظ
پیام مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان بنام خداوند بخشنده و مهربان پزشکان ضامن سلامت جامعه، امنیـت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند. فرشتگان سپیدپوش کشورمان در روزگار سخت مبارزه با ویروس کرونا در خط مقدم، در کنار سایر اعضای کادر درمان جهادگونه تلاش می‌کنند.    آری جامعه، […]
بنام خداوند بخشنده و مهربان پزشکان ضامن سلامت جامعه، امنیـت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند.
فرشتگان سپیدپوش کشورمان در روزگار سخت مبارزه با ویروس کرونا در خط مقدم، در کنار سایر اعضای کادر درمان جهادگونه تلاش می‌کنند. 
 
آری جامعه، سلامت روح‌، روان و جسمش را مدیون ازخودگذشتگی پزشکان است. پزشک یعنی ایثار، گذشت، امید، ناجی، آرامش، جان بخشیدن دوباره؛ پزشک یعنی دلسوزی، تعهد، مسؤلیت‌پذیری و صبوری. 
 
اینجانب با نهایت احترام و سپاس، فرارسیدن یکم شهریورماه، روز بزرگداشت دانشمند و طبیب نامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا که به شایستگی روز پزشک نامگذاری شده است را به سرداران جبهه ی سلامت صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم و از خداوند متعال برای شما پزشکان محترم، تندرستی، اعتلای مقام و علو منزلت را مسئلت می نمایم.
 
 
امین ابراهیمی 
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار