دیدار مدیرعامل فولاد خوزستان با مدیر شعب بانک تجارت خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۷:۳۹ ب٫ظ
دیدار مدیرعامل فولاد خوزستان با مدیر شعب بانک تجارت خوزستان غلامرضا پرستش مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان و هیات همراه یکم شهریورماه ۱۴۰۰ با حضور در ساختمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف همکاری‌های دوجانبه با امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان دیدار کرد.   در این دیدار که علی اصغر مشهدی‌زاده معاون مالی و اقتصادی فولاد خوزستان نیز حضور داشت، دو طرف بر […]
غلامرضا پرستش مدیر شعب بانک تجارت استان خوزستان و هیات همراه یکم شهریورماه ۱۴۰۰ با حضور در ساختمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف همکاری‌های دوجانبه با امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان دیدار کرد.
 
در این دیدار که علی اصغر مشهدی‌زاده معاون مالی و اقتصادی فولاد خوزستان نیز حضور داشت، دو طرف بر همکاری های مستمر تاکید کردند.
 
مدیرعامل فولاد خوزستان با اشاره پایداری تولید شرکت در شرایط تحریم ها اظهار داشت: با وجود  مشکلات تحریم و پیامدهای آن، توانستیم با تکیه بر توان داخل و همکاری بنگاه‌های اقتصادی بخش‌های مختلف مجتمع را فعال نگه داریم و مطابق برنامه‌ریزی، تولید کنیم. 
 
غلامرضا پرستش مدیر شعب بانک تجارت خوزستان، مجموعه فولاد خوزستان را شریک تجاری این بانک دانست و افزود: فولاد یکی از صنایع فعال و تاثیرگذار استان و کشور است. این شرکت شریک تجاری بانک تجارت به شمار می‌آید. در مسیر کمک به پایداری تولید و  توسعه مجموعه فولاد خوزستان از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار