پیام مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر به مناسبت هفته دولت

صنعت بزرگ توسعه نیشکر پیشگام در تحقق اهداف انقلاب اسلامی

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۷:۲۱ ب٫ظ
صنعت بزرگ توسعه نیشکر پیشگام در تحقق اهداف انقلاب اسلامی بسم الله الرحمن الرحیم اولین هفته شهریورماه یادآور دولتمردان پاک سرشتی است که ارزنده‌ترین شیوه خدمتگزاری را با جوهر ایمان و اخلاص به میهن عرضه داشتند تا خاطراتشان به عنوان سرمشقی برای آیندگان به نیکی به یادگار باقی بماند. در آغاز هفته دولت با افتخار اعلام می کنیم که دستاوردها و موفقیت های صنعت بزرگ […]

بسم الله الرحمن الرحیم

اولین هفته شهریورماه یادآور دولتمردان پاک سرشتی است که ارزنده‌ترین شیوه خدمتگزاری را با جوهر ایمان و اخلاص به میهن عرضه داشتند تا خاطراتشان به عنوان سرمشقی برای آیندگان به نیکی به یادگار باقی بماند.

در آغاز هفته دولت با افتخار اعلام می کنیم که دستاوردها و موفقیت های صنعت بزرگ توسعه نیشکر مرهون ایثار، مجاهدت، تخصص و توانمندی پرسنلی است که در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی و رسیدن به خودکفایی در تولید شکر، همت و سختکوشی را سرلوحه کاری خود قرار داده اند.

عبور از رکورد تولید شکر خام در سال زراعی گذشته و حالا هم دستاورد بزرگ تصفیه شکر در شهریورماه امسال، نشان از عزم و اراده ای دارد تا در سایه کیمیای غیرت و همت، کام ها در سال مزین به شعار “تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” شیرین تر از گذشته شود و نوید روزهای خوب را برای آبادانی و سربلندی ایران اسلامی به ارمغان آورد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به خانواده بزرگ توسعه نیشکر تبریک عرض نموده، موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و اهداف مهم دولت از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

دکتر عبدعلی ناصری
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار