کشف کلاهبرداری میلیاردی در “دیوار”

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۸:۱۳ ب٫ظ
کشف کلاهبرداری میلیاردی در “دیوار” فرمانده انتظامی خوزستان از کشف یک پرونده کلاهبرداری ۴۰ میلیارد ریالی در شهرستان شوش خبر داد. سردار سید محمد صالحی اظهار کرد: در پی وقوع بیش از ۴۰ فقره کلاهبرداری از طریق فضای مجازی در سال‌های گذشته و سال جاری در شهرستان شوش، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.  وی […]

فرمانده انتظامی خوزستان از کشف یک پرونده کلاهبرداری ۴۰ میلیارد ریالی در شهرستان شوش خبر داد.

سردار سید محمد صالحی اظهار کرد: در پی وقوع بیش از ۴۰ فقره کلاهبرداری از طریق فضای مجازی در سال‌های گذشته و سال جاری در شهرستان شوش، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

 وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان شوش با بررسی دقیق پرونده‌های کلاهبرداری دریافتند که متهم از طریق فضای مجازی به خصوص برنامه دیوار با شیوه و شگردهای خاص و جلب اعتماد مالباختگان از شرکت‌های تولیدی و فروشندگان محصولات تولیدی از قبیل موتورسیکلت، تراکتور، دوچرخه، سموم کشاورزی و … در استان‌های مختلف کشور به بهانه خرید، پس از واریز پیش پرداخت جزئی و دریافت اموال، بدون پرداخت مابقی وجه متواری می‌شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: ماموران پلیس با اقدامات مستمر اطلاعاتی و به کارگیری روش‌های پلیسی، محل اختفای متهم را شناسایی و در عملیاتی منسجم در یکی از روستاهای حومه شهرستان شوش دستگیر کردند.

وی افزود: متهم در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی کلاهبرداری ۴۰ میلیارد ریالی از ۴۰ نفر در سراسر کشور اعتراف کرد.

سردار صالحی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار