رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان :

در راستای افزایش بهره‌وری سرمایه و استفاده حداکثری از ظرفیت تولید کشور سامانه به هم‌رسانی ایجاد شده است.

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۰ ق٫ظ
در راستای افزایش بهره‌وری سرمایه و استفاده حداکثری از ظرفیت تولید کشور سامانه به هم‌رسانی ایجاد شده است. به گزارش کشاورزی پرس: امیر حسین نظری در نشست بررسی مشکلات واحدهای تولیدی اظهارداشت: در راستای افزایش بهره‌وری سرمایه و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های تولید کشور و با هدف فعال‌سازی واحدها و طرح‌های نیمه‌تمام و راکد سامانه‌ به‌هم‌رسانی در بخش سرمایه‌گذاری درگاه بهین‌یاب ایجاد شده است. امیر حسین نظری در نشست بررسی مشکلات واحدهای تولیدی […]

به گزارش کشاورزی پرس: امیر حسین نظری در نشست بررسی مشکلات واحدهای تولیدی اظهارداشت: در راستای افزایش بهره‌وری سرمایه و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های تولید کشور و با هدف فعال‌سازی واحدها و طرح‌های نیمه‌تمام و راکد سامانه‌ به‌هم‌رسانی در بخش سرمایه‌گذاری درگاه بهین‌یاب ایجاد شده است.

امیر حسین نظری در نشست بررسی مشکلات واحدهای تولیدی اظهارداشت: در راستای افزایش بهره‌وری سرمایه و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های تولید کشور و با هدف فعال‌سازی واحدها و طرح‌های نیمه‌تمام و راکد سامانه‌ به‌هم‌رسانی در بخش سرمایه‌گذاری درگاه بهین‌یاب ایجاد شده است.

وی افزود: در سامانه به هم‌رسانی صاحبان بنگاه‌ در صورت تمایل به مشارکت یا واگذاری طرح یا واحد خود امکان ثبت مشخصات و معرفی بنگاه به علاقه‌مندان سرمایه‌گذاری جدید از جمله متقاضیان صدور جواز تاسیس را خواهند داشت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: در هنگام ثبت درخواست جواز تاسیس در سامانه بهین‌یاب فهرست واحد یا طرح‌های آماده واگذاری یا مشارکت در رشته فعالیت و استان انتخابی به رویت متقاضیان دریافت مجوز رسانده تا در صورت تمایل با سرمایه‌گذاری اولیه کمتر نسبت به تکمیل طرح‌ نیمه‌تمام یا احیای واحدهای راکد اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: تمامی فرایندهای واگذاری یا مشارکت با توافق طرفین انجام خواهد شد و وزارت‌خانه هیچ‌گونه مسوولیت یا دخالتی در این خصوص ندارد.

منبع: روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار