داشبورد جدید رصدخانه آب و انرژی رونمایی شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۳:۱۰ ب٫ظ
داشبورد جدید رصدخانه آب و انرژی رونمایی شد داشبوردهای جدید و بروزرسانی شده رصدخانه آب و انرژی با حضور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان رونمایی شد.

سازمان آب و برق خوزستان، مصطفی معصومی گفت: متناسب با شرایط حاکم بر وضعیت منابع آب و انرژی، داشبوردهای مدیریتی موردنیاز مدیران ارشد سازمان و بخش های تخصصی، با استفاده از توان فنی کارشناسان داخلی سازمان، طراحی و پیاده سازی شد.

مدیریت رصدخانه آب و انرژی بیان کرد: با همکاری کارشناسان مدیریت فاوا ضمن بروز رسانی داشبوردهای مدیریت ریسک خشکسالی، مدیریت مصارف رودخانه، مانیتورینگ سدها و ایستگاه ها ، داشبورد برنامه ریزی مخازن مطابق با نیاز واحدهای تخصصی جهت رصد و پایش منابع آب و انرژی در شرایط عادی و بحرانی نظیر خشکسالی و سیلاب، بهینه سازی و راه اندازی شد.

وی ضمن تاکید بر تعامل و همکاری خوب کارشناسان و مدیران معاونت مطالعات، معاونت حفاظت و معاونت شبکه های آبیاری در طراحی داشبوردها، گفت: : در طراحی این داشبوردها، از پلتفرم تحت وب استفاده شده است و این امکان را برای مدیران ارشد سازمان فراهم می کند که از طریق شبکه سازمان و از دفتر خود به داشبوردهای رصدخانه آب و انرژی جهت بررسی و تحلیل های موردنیاز دسترسی داشته باشند.

حمید سلمان پور، مدیر دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز در این خصوص گفت: با عنایت به راهبرد مدیرعامل سازمان در خصوص استفاده از توان فنی کارشناسان داخلی سازمان، طراحی و پیاده سازی داشبوردهای مدیریتی رصدخانه طبق تفاهم نامه ای فیمابین مدیریت رصدخانه آب و انرژی و مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات صورت پذیرفته است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
مبلمان
جشنواره
نمایشگاه
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار