برگزاری دیدار مردمی سرپرست شهرداری اهواز در آستانه نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۰:۲۸ ق٫ظ
برگزاری دیدار مردمی سرپرست شهرداری اهواز در آستانه نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس صبح امروز ۲۹ شهریور و در آستانه نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس جلسه ملاقات عمومی علیرضا عالی پور سرپرست شهرداری اهواز با شهروندان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. به گزارش کشاورزی پرس در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و ارتباط مستقیم با شهروندان، جلسه ملاقات عمومی مردمی عالی پور سرپرست شهرداری […]
صبح امروز ۲۹ شهریور و در آستانه نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس جلسه ملاقات عمومی علیرضا عالی پور سرپرست شهرداری اهواز با شهروندان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش کشاورزی پرس در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و ارتباط مستقیم با شهروندان، جلسه ملاقات عمومی مردمی عالی پور سرپرست شهرداری اهواز شهردار صبح امروز برگزار شد.

برپایه این گزارش برگزاری این جلسات با توجه به پیچیدگی برخی مشکلات و تمایل شهروندان برای دیدار چهره به چهره با شهردار انجام می شود تا رسیدگی به مطالبات و مشکلات شهروندان در حوزه های شهری، با هم اندیشی با مدیران و معاونین شهردار واحدهای شهری صورت گرفته و مشکلات در پروسه زمانی کوتاهتری انجام می شود.

گفتنی است امروز همچنین همزمان با دیدار مردمی شهردار، مدیران مناطق و مدیران عامل سازمانها در مناطق و سازمانهای مربوطه با شهروندان دیدار عمومی داشتند.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار