زائران اربعین در شلمچه با قطار رایگان به اهواز منتقل می شوند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۲ ق٫ظ
زائران اربعین در شلمچه با قطار رایگان به اهواز منتقل می شوند  سعید رسولی سه‌شنبه شب در بازدید از پایانه مسافربری راه آهن خرمشهر و ایستگاه انتقال زائران در نقطه صفر مرزی شلمچه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با دستور وزیر راه و شهرسازی همه امکانات این وزارتخانه به جز بخش غیر دولتی برای بازگشت زائران از سفر عتبات عالیات بسیج شده است. وی افزود: همکارانم امروز […]

 سعید رسولی سه‌شنبه شب در بازدید از پایانه مسافربری راه آهن خرمشهر و ایستگاه انتقال زائران در نقطه صفر مرزی شلمچه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با دستور وزیر راه و شهرسازی همه امکانات این وزارتخانه به جز بخش غیر دولتی برای بازگشت زائران از سفر عتبات عالیات بسیج شده است.

وی افزود: همکارانم امروز در تمامی مرزهایی که تردد صورت می‌گیرد از جمله مرز هوایی بسیج شده اند و امکانات را برای سهولت در تردد زائران ابا عبدالله الحسین (ع) فراهم کردند.

رسولی با اشاره به استقرار یک رام قطار در مرز شلمچه تا خرمشهر بیان کرد: شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از شب گذشته برای جابجایی زائران از مرز شلمچه تا خرمشهر و از خرمشهر تا اهواز قطارهایی را به صورت رایگان مستقر کرده است.

رسولی اضافه کرد: همچنین برای جابجایی مسافران از خرمشهر به مقصد تهران قطار فوق العاده پیش‌بینی شد که ۲ رام قطار امشب به مقصد تهران حرکت کردند.

وی از جابجایی زائران در مسیر شاه عبدالعظیم تا ورامین در تهران خبر داد و گفت: روز گذشته این اقدام را برای زائرانی که به آستان شاه عبدالعظیم آمده بودند به صورت رایگان تدارک دیدیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه آهن کشور ادامه داد: پذیرایی و ارائه خدمات از سوی نیروهای راه آهن در دستور کار قرار گرفته و تا پایان بازگشت زائران وزارت راه با جدیت به زائران خدمات رسانی می‌کند.

مرز بین‌المللی شلمچه در ۱۵ کیلومتری غرب خرمشهر و ۲۰ کیلومتری بصره عراق قرار دارد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار