شکستن رکورد ۱۷ ساله تولید در پتروشیمی بوعلی سینا

تاریخ انتشار: یکشنبه 11 مهر 1400 | 11:29 ق.ظ
شکستن رکورد ۱۷ ساله تولید در پتروشیمی بوعلی سینا علیرضا قاسمی رئیس بهره‌برداری شرکت پتروشیمی بوعلی سینا گفت: طی ۶ ماهه نخست امسال، محصول برش سنگین نفتا پتروشیمی بوعلی سینا با تولید نزدیک به ۲۶۲ هزار تن، ۱۳۶ درصد برنامه را محقق و نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش ۷۶ درصدی را ثبت کرده است. او افزود: در ادامه رکوردشکنی‌ها در این پتروشیمی هلدینگ […]

علیرضا قاسمی رئیس بهره‌برداری شرکت پتروشیمی بوعلی سینا گفت: طی ۶ ماهه نخست امسال، محصول برش سنگین نفتا پتروشیمی بوعلی سینا با تولید نزدیک به ۲۶۲ هزار تن، ۱۳۶ درصد برنامه را محقق و نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش ۷۶ درصدی را ثبت کرده است.

او افزود: در ادامه رکوردشکنی‌ها در این پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس، محصول استراتژیک بنزن بار دیگر با افزایش تولید چشمگیر همراه بوده و با تحقق ۱۳۰ درصدی برنامه طی شش ماهه نخست امسال ۱۴۰۰، به ۵۴ هزار تن رسیده که به معنای بی‌نیازی کشور از واردات و البته صادرات این محصول باارزش و خلق ارزشی دیگر برای کشور است.

قاسمی بیان داشت: تلاش کارکنان در بخش‌های مختلف منجر به افزایش ۷۶ درصدی محصول گازمایع نسبت به مدت مشابه سال قبل و تحقق ۱۰۶ درصدی محصول برش سبک نفتا طی این مدت شده است.

رئیس بهره برداری این شرکت ادامه داد: در محصول ریفرمیت نیز حجم تولید با افزایش بی‌سابقه و ثبت رکوردی بی‌نظیر در طول دوران فعالیت شرکت همراه بوده و در ۶ماهه منتهی به شهریور ۱۴۰۰، حدود ۴۰۳ هزار تن محصول تولید شده که ۲۰ درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل بوده است.

این مقام مسئول گفت: طی ۶ماهه نخست امسال ۱۴۰۰، مجموع تولیدات مجتمع بیش از ۳۰ درصد بیشتر از سال گذشته بوده و با تلاش شبانه روزی کارکنان، تولیدات منجر به تحقق ۱۱۶ درصد برنامه شده‌است که حاصل آن تولید حدود یک میلیون تن محصول است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار