تامین برق پایدار صنایع و بخش تولیدی خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ | ۱۶:۴۰ ب٫ظ
تامین برق پایدار صنایع و بخش تولیدی خوزستان در حال حاضر با وجود مصرف حداکثری صنایع و بخش تولیدی خوزستان ، تمام نیاز مصرف برق بدون محدودیت در حال تامین می‌باشد.

سخنگوی صنعت برق جنوب غرب کشور با بیان این که به دلیل خنک شدن نسبی هوا و کاهش ۳۵۰۰ مگاواتی نیاز مصرف ، مشکلی در تامین برق نداریم گفت : در حال حاضر با کاهش  ۲۰۰۰ مگاواتی بار شبکه خوزستان و  تمدید مجوز تولید برق برای نیروگاه خصوصی پتروشیمی فجر تا نیمه مهرماه جاری  ، تامین برق به نحو مطلوبی صورت می پذیرد .

کیومرث زمانی تصریح کرد : با وجود مصرف برق و تولید محصول حداکثری توسط صنایع بخصوص صنایع فولادیتاکنون مشکلی در تامین برق نبوده و پیش بینی می‌شود به تناوب با کاهش هرچه بیشتر دمای هوا مشکل بطور کامل مرتفع شده و حتی نیازی به نیروگاه‌های خصوصی همکار و فعال در گذر از پیک بار نباشد.

وی یادآور شد :  نیاز مصرف برق شبکه خوزستان در تابستان گذشته در حدود ۹۹۵۰مگاوات و پیک بار شبکه به میزان ۸۴۸۹ مگاوات بوده است در حالی که این عدد در حال حاضر  ۶۵۰۰ مگاوات می‌باشد .

وی خاطر نشان کرد : خوشبختانه در حال حاضر با وجود مصرف حداکثری صنایع و بخش تولیدی ، نیاز مصرف و پیک بار با هم برابر و   تمامی نیاز مصرف پاسخ داده شده و بدون محدودیت در حال تامین می‌باشد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار