فرمانده بسیج شهید تندگویان، خدمات صنعت نفت جنوب به زائران اربعین حسینی را تشریح کرد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ | ۰۸:۱۸ ق٫ظ
فرمانده بسیج شهید تندگویان، خدمات صنعت نفت جنوب به زائران اربعین حسینی را تشریح کرد فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان با تشریح خدمات ارائه شده از سوی موکب متمرکز شهدای صنعت نفت به زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه، از جابجایی روزانه زائران با اختصاص ۷۰ دستگاه اتوبوس از شلمچه به اهواز خبر داد. سرهنگ عباس ممبینی گفت: این موکب با پیشنهاد مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و با همکاری شرکت‌های […]

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان با تشریح خدمات ارائه شده از سوی موکب متمرکز شهدای صنعت نفت به زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه، از جابجایی روزانه زائران با اختصاص ۷۰ دستگاه اتوبوس از شلمچه به اهواز خبر داد.

سرهنگ عباس ممبینی گفت: این موکب با پیشنهاد مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و با همکاری شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران در استان خوزستان همزمان با بازگشت زائران اربعین حسینی از عتبات عالیات راه‌اندازی شد و در مدت بیش از یک هفته خدمات ایاب و ذهاب و تغذیه به زائران ارائه داد.

وی افزود: در بخش جابجایی زوار و انتقال آنها به مرکز استان با همکاری مدیریت عملیات ترابری مناطق نفتخیز جنوب و اختصاص حدود ۷۰ دستگاه اتوبوس، زائرانی که از مرز زمینی وارد کشور شدند به صورت روزانه به اهواز انتقال یافتند.

سرهنگ ممبینی گفت:‌ همچنین با همکاری مدیریت عملیات غیرصنعتی مناطق نفتخیز، شرکت ملی حفاری ایران و اروندان روزانه بیش از ۱۲هزار پرس غذا برای صبحانه، نهار و شام و بیش از ۲۴ هزار بطری آب برای زائرن تامین و توزیع شد.

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته موکب بسیج شهیدتندگویان در مرز چذابه استقرار می‌یافت بیان داشت: با توجه به شرایط بیماری کرونا و محدودیت اعزام زائران از مرز زمینی، امسال فقط در مرز شلمچه به صورت محدود حضور داشتیم.

سرهنگ ممبینی خاطرنشان ساخت:‌ موکب متمرکز شهدای صنعت نفت در سال‌های گذشته که تردد به عتبات بدون محدودیت انجام می‌شد علاوه بر ایاب و ذهاب و تامین آب و غذای زائران، خدمات اسکان نیز به زائران ارائه می‌داد.

فرمانده حوزه بسیج شهیدتندگویان ادامه داد: در مدت برپایی موکب روزانه بیش از ۲۰ نفر از بسیجیان در محل مستقر بودند و در امر خدمات رسانی به زائران همکاری داشتند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
مبلمان
جشنواره
نمایشگاه
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار