برخورد شدید با متخلفین در شهرستان اهواز

تاریخ انتشار: شنبه 17 مهر 1400 | 10:32 ق.ظ
برخورد شدید با متخلفین در شهرستان اهواز امیر حسین نظری بیان کرد: با توجه به تشدید بازرسی ها ، بازرسان این سازمان در ماه اخیر بیش از ۶۰۰۰ بازرسی در خصوص بازرسی از نانوایان ، میوه فروشان و همچنین میادین میوه تره بار داشته اند.

امیر حسین نظری بیان کرد: با توجه به تشدید بازرسی ها ، بازرسان این سازمان در ماه اخیر بیش از ۶۰۰۰ بازرسی در خصوص بازرسی از نانوایان ، میوه فروشان و همچنین میادین میوه تره بار داشته اند.

وی اظهار داشت: در این بازرسی های انجام شده تخلف ۱۱۳ نانوایی به ارزش ریالی ۱۴۵۳۰۸۵۴۱۳۸ محرز و پرونده های آنان که شامل گرانفروشی ، کم فروشی و عرضه خارج از شبکه بودند جهت صدور رای به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

رییس سازمان صمت خوزستان گفت باتوجه به اینکه این سازمان بازرسی به طور ثابت در میدان میوه و تره بار شهرستان اهواز مستقر دارد و بازرسی مستمر در دستور کار ایشان میباشد و در ماه اخیر تعداد ۴۰۳۶مورد بازرسی و تعداد ۸۱ پرونده به ارزش ریالی ۳۴۳۰۳۰۰۰۰ و در خصوص بازرسی از واحدهای میوه فروش در شهرستان اهواز بیان کرد : بازرسی های انجام شده از واحدهای صنفی مذکور تعداد ۹۱۰بازرسی که منجر به تشکیل تعداد ۸۴ پرونده به ارزش ریالی ۳۱۱۲۶۰۴۰۰ریال بوده است
که شامل گرانفروشی ،کم فروشی و تقلب بوده است.

در ادامه امیر حسین نظری گفت : طی چند روز اخیر با حضور بازرسان سازمان صمت، اماکن نیروی انتظامی ،تعزیرات حکومتی و صداو سیمای مرکز خوزستان تعداد۵ غرفه در میدان الغدیر، ۷ نانوایی و ۵ واحد صنفی خرده فروش میوه و تره بار بدلیل تخلفات پی در پی و هشدارهای مکرر و چند نوبت تشکیل پرونده پلمپ گردید.

در خاتمه وی از همشهریان محترم درخواست نمود که میتوانند هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی،عدم درج قیمت، کم فروشی، تقلب و … را با سامانه ۱۲۴ جهت رسیدگی به ما اعلام نمایند


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
شهرداری
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار