عادی انگاری شرایط، خطر خیز دوباره کرونا را در خوزستان افزایش می‌دهد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۸ ق٫ظ
عادی انگاری شرایط، خطر خیز دوباره کرونا را در خوزستان افزایش می‌دهد ولی اله حیاتی روز سه شنبه در نشست قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان که در محل استانداری برگزار شد اظهار داشت: در شرایط فعلی واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی لازم است تا بتوانیم بیماری را به طور کامل مهار کنیم. وی با بیان اینکه تزریق یک دُز واکسن به تنهایی کافی نیست افزود: اگرچه […]

ولی اله حیاتی روز سه شنبه در نشست قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان که در محل استانداری برگزار شد اظهار داشت: در شرایط فعلی واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی لازم است تا بتوانیم بیماری را به طور کامل مهار کنیم.

وی با بیان اینکه تزریق یک دُز واکسن به تنهایی کافی نیست افزود: اگرچه اکنون شرایط نرمال است اما چنانچه پروتکل های بهداشتی رعایت نشود و استقبال مردم از واکسن چشمگیر نباشد بار دیگر در استان خوزستان با چالش جدی مواجه می‌شویم.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان گفت: از مردم تقاضا داریم واکسن خود را به موقع تزریق کنند. خوشبختانه واکسن به میزان کافی در استان موجود است و بیش از ۶۷ مرکز تجمیعی کار واکسیناسیون را انجام می دهند.

وی افزود: آموزش و پرورش اقدامات خوبی در راستای واکسیناسیون انجام داده که باید افزایش یابد  تا دانش آموزان واکسینه شده و بتوانند سر کلاس درس حاضر شوند.

حیاتی از شهرداری اهواز خواست نسبت به تجهیز سالن شهید فهمیده اقدام کند تا بسیج جامعه پزشکی استان هر چه سریع تر کار واکسیناسیون را در این مکان آغاز کند. همچنین اتوبوس لازم برای انجام واکسیناسیون سیار در اختیار بسیج جامعه پزشکی قرار گیرد. 

در حال حاضر ۱۴ شهرستان خوزستان در وضعیت زرد و ۱۳ شهرستان آبی کرونایی هستند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
دانشگاه پیام نورمرکزاهواز
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار